Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2-port 534M Adapter (700748-B21)

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2-port 534M Adapter (700748-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 372,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

700748-B21

EAN: 4948382948571 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP FlexFabric 10Gb 2-port 534M Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2-port 534M Adapter. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Compatibiliteit: Server

Are your enterprise data centers growing and requiring increased network performance?

Increased workload demands are putting pressure on server I/O. The HP FlexFabric 10Gb 2-port 534M Adapter increases throughput for the HP ProLiant Gen8 Blade Server series by using the innovative HP FlexibleLOM form factor to offer dual-ports in an SFP+ adapter configuration that includes new storage I/O functionality, making it a full Converged Network Adapter. This is the solution of choice for workload-intensive computing environments.

Accelerates Server Performance

• The HP FlexFabric 10Gb 2-port 534M Adapter boosts network performance with full line-rate 10 GbE throughput across all ports.


Robust Virtualization Capabilities

• The HP FlexFabric 10Gb 2-port 534M Adapter delivers Single Root I/O Virtualization (SR-IOV) support to allow multiple operating systems to share a physical interconnect.


Streamlines Deployment and Management

• Increases network flexibility, scalability, and capacity with HP Flex-10 technology.


Network Partitioning to reduce network sprawl and take full advantage of bandwidth.

• Allowing administrators to configure a 10Gb adapter as four separate partitions or physical functions. Eliminate multiple nics, hbas, cables consolidating multiple connections on to one network adapter.


Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

data storage devices

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja

Minimale systeemeisen

Compatibiliteit Server

Gewicht en omvang

Gewicht 450 g

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.6GHz E5-2670 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.6GHz E5-2670 Lemmet

666157-B21
€ 7.778,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.2GHz E5-2660 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.2GHz E5-2660 Lemmet

666158-B21
€ 7.182,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.5GHz E5-2640 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.5GHz E5-2640 Lemmet

666160-B21
€ 4.055,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2GHz E5-2620 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2GHz E5-2620 Lemmet

666161-B21
€ 3.245,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.4GHz E5-2609 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.4GHz E5-2609 Lemmet

666162-B21
€ 3.057,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 1.8GHz E5-2650L Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 1.8GHz E5-2650L Lemmet

666163-B21
€ 4.419,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 E5-2670v2 2P 64GB-R P220i/512 FBWC Server 2.6GHz E5-2670 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 E5-2670v2 2P 64GB-R P220i/512 FBWC Server 2.6GHz E5-2670 Lemmet

724082-B21
€ 6.854,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.2GHz E5-2660 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.2GHz E5-2660 Lemmet

724083-B21
€ 6.382,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2GHz E5-2650 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2GHz E5-2650 Lemmet

724084-B21
€ 3.976,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.5GHz E5-2640 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.5GHz E5-2640 Lemmet

724085-B21
€ 3.596,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2GHz E5-2620 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2GHz E5-2620 Lemmet

724086-B21
€ 2.863,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.4GHz E5-2609 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 2.4GHz E5-2609 Lemmet

724087-B21
€ 2.730,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 1.8GHz E5-2650L Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen8 1.8GHz E5-2650L Lemmet

724088-B21
€ 4.020,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL420c Gen8 2.2GHz E5-2430 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL420c Gen8 2.2GHz E5-2430 Lemmet

668357-B21
€ 1.984,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 660c G8 2.7GHz E5-4650 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 660c G8 2.7GHz E5-4650 Lemmet

679114-B21
€ 28.774,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3840 Gateway Storage Blade

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3840 Gateway Storage Blade

E7X08A
€ 4.833,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Ethernet LAN Zwart

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Ethernet LAN Zwart

B7E01A
€ 3.713,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 39,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 48,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 43,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 34,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 1.9GHz E5-2609V3 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 1.9GHz E5-2609V3 Lemmet

727026-B21
€ 2.636,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 2.4GHz E5-2620V3 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 2.4GHz E5-2620V3 Lemmet

727027-B21
€ 2.794,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 2.6GHz E5-2640V3 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 2.6GHz E5-2640V3 Lemmet

727028-B21
€ 3.674,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 2.3GHz E5-2650V3 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 2.3GHz E5-2650V3 Lemmet

727029-B21
€ 3.920,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 2.6GHz E5-2660V3 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 2.6GHz E5-2660V3 Lemmet

727030-B21
€ 6.571,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 2.3GHz E5-2670V3 Lemmet

Hewlett Packard Enterprise ProLiant BL460c Gen9 2.3GHz E5-2670V3 Lemmet

727031-B21
€ 9.211,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...