Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs (JG940A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.638,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG940A#ABB

EAN: 0888182608456 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

FlexNetwork 5130 24G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console port: RJ-45, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s, Throughput: 96 Mpps. Kleur van het product: Grijs, Vormfactor: 1U

The HPE 5130 EI Switch Series delivers flexibility, scalability and low TCO at the access layer of medium and large enterprise campus networks. The series offers enterprise class QoS and security, Hewlett Packard Enterprise Intelligent Resilient Fabric (IRF) stacking, static layer 3 routing and RIP, convenient fixed 10GbE uplink ports, PoE+, ACLs, IPv6 and delivers energy savings with Energy Efficient Ethernet.

The 5130 EI Switch Series can be managed with HPE Intelligent Management Center (IMC) for a single view of your entire network.

Features

Scalable and Flexible Access Layer Switches
- The HPE 5130 EI Switch Series delivers flexibility, scalability and low TCO at the access layer of medium- and large-enterprise campus networks. The 5130 supports stacking, fixed 10GbE ports, static layer 3 routing and RIP v1/v2, PoE+, ACLs, IPv6 and power savings with Energy Efficient Ethernet.
- Intelligent Resilient Fabric (IRF) virtualizes up to nine physical switches into one logical device for simpler, flatter, more agile networks.
- Four fixed 10GbE uplinks (SFP+ and 10GBASE-T) deliver performance for bandwidth intensive applications.
- Includes Software-defined Network (SDN) capabilities with OpenFlow 1.3 support for future proofing your network.
- Limited Lifetime Warranty and no software licensing required.

Improved Quality of Service with Traffic Management
- The HPE 5130 EI Switch Series supports advanced classifier-based QoS which groups traffic using multiple match criteria based on Layer 2 and 3 information; applies QoS policies such as setting priority level and rate limit to selected traffic on a port, VLAN, or entire switch.
- Provides traffic prioritization with supported congestion actions include: strict priority (SP) queuing, weighted round robin (WRR), weighted random early detection (WRED), and SP+WRR and traffic policing with Committed Access Rate (CAR) and line rate.
- Reduce unwanted network traffic with broadcast control allows limitation of broadcast traffic rate to cut down on unwanted network broadcast traffic.

Comprehensive Security Control
- The HPE 5130 EI Switch Series supports flexible authentication methods including 802.1X and MAC Authentication for greater security and policy-driven application authentication. Per-user access control lists (ACLs) provide identity-driven security and access control.
- ACLs provide IP Layer 2 to Layer 4 traffic filtering; supports global ACL, VLAN ACL, port ACL, and IPv6 ACL.
- Security with encryption of access methods (CLI, GUI, or MIB) through SSHv2, SSL, and/or SNMPv3, and other features including DHCP protection, IP source guard, dynamic ARP protection and RADIUS/HWTACAS.

Single View of the Network
- The HPE 5130 EI Switch Series can be seamlessly managed with HPE Intelligent Management Center (IMC) to provide end-to-end network transparency with consistent network experience through comprehensive configuration, compliance and policy management.
- RMON and sFlow provide advanced monitoring and reporting capabilities for statistics, history, alarms and events.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U

Beheerfuncties

Switch type Managed network switch
Web-gebaseerd management Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Console port RJ-45
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Full duplex Ja
10G support Ja
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
DHCP server Ja
IP routing Ja
DHCP client Ja
Datastroombeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 16384 entries
Switchingcapaciteit 128 Gbit/s
Throughput 96 Mpps
Latentie (1 Gbps) 5 µs
Latentie (10 Gbps) 1,5 µs
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja

data storage devices

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 1,5 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 512 MB
Intern geheugen 1024 MB
Physical stacking (units) 9

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 425 W

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Ja
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 370 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -5 - 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 440 mm
Diepte 360 mm
Hoogte 43,7 mm
Gewicht 6 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

JD089B
€ 220,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X115 100 Mb/s SFP LC BX 10-D 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X115 100 Mb/s SFP LC BX 10-D 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD101A
€ 278,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD103A
€ 2.947,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD119B
€ 482,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD099B
€ 808,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JD094B 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JD094B

Normale prijs: € 2.195,00

Actieprijs € 491,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD098B
€ 814,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

JD092B
€ 1.117,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD100A
€ 278,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD120B
€ 251,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD118B
€ 256,00
Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX 100Mbit/s netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX 100Mbit/s netwerk media converter

JD102B
€ 173,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

JD095C
€ 120,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

JD097C
€ 151,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

JG081C
€ 172,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

JD096C
€ 130,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 95,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 133,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

JD061A
€ 1.285,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm 1000Mbit/s SFP 1550nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm 1000Mbit/s SFP 1550nm netwerk transceiver module

JD062A
€ 1.285,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X125 1G SFP LC LH70 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X125 1G SFP LC LH70 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD063B
€ 2.012,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 140,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ836A 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 93,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

QK733A
€ 84,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 61,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 65,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 70,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

QK732A
€ 79,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

QK735A
€ 113,00
Op voorraad
InfiniBand-kabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Campus-Cable 0.65m SFP+ SFP+ InfiniBand-kabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Campus-Cable 0.65m SFP+ SFP+ InfiniBand-kabel

JH693A
€ 160,00
Op voorraad
InfiniBand-kabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Campus-Cable 1.2m SFP+ SFP+ InfiniBand-kabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Campus-Cable 1.2m SFP+ SFP+ InfiniBand-kabel

JH694A
€ 169,00
Op voorraad
InfiniBand-kabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Campus-Cable 7m SFP+ SFP+ InfiniBand-kabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Campus-Cable 7m SFP+ SFP+ InfiniBand-kabel

JH696A
€ 303,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...