Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise J9309A network switch module (J9309A)

Hewlett Packard Enterprise J9309A network switch module (J9309A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.788,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J9309A

EAN: 0884962255124 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 4-port 10GbE SFP+ zl Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise J9309A. Vezel-optische connector: SFP. Afmetingen (BxDxH): 206,5 x 261,6 x 44,5 mm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Optische vezel

Vezel-optische connector SFP

Data-uitwisseling

Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 4

Gewicht en omvang

Gewicht 740 g
Afmetingen (BxDxH) 206,5 x 261,6 x 44,5 mm

Ergonomie

Connectivity LEDs Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 8212 zl Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 8212 zl Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

J9641A
€ 6.816,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5412 zl 7U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5412 zl 7U Grijs

J9643A
€ 3.176,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 8212-92G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

Hewlett Packard Enterprise 8212-92G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

J9639A#ABB
€ 11.464,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 8206-44G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

Hewlett Packard Enterprise 8206-44G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

J9638A#ABB
€ 6.051,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-4G-SFP v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-4G-SFP v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

J9539A#ABB
€ 4.669,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-4G v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-4G v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

J9540A#ABB

Normale prijs: € 8.350,00

Actieprijs € 6.418,00

Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 39,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 48,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 43,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 34,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

J9533A#ABB
€ 4.677,00
Op voorraad
Toetsenbord-video-muis (kvm) switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

J9532A#ABB
€ 9.023,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...