Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise JG392A network switch module (JG392A)

Hewlett Packard Enterprise JG392A network switch module (JG392A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 30.374,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG392A

EAN: 0886112755133 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 10500 8-port 40GbE QSFP+ SF Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise JG392A. Vezel-optische connector: QSFP+. Afmetingen (BxDxH): 486,9 x 523 x 146,1 mm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Optische vezel

Vezel-optische connector QSFP+

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 8

Gewicht en omvang

Gewicht 5,41 kg
Afmetingen (BxDxH) 486,9 x 523 x 146,1 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkchassis
Hewlett Packard Enterprise 10504

Hewlett Packard Enterprise 10504

JC613A
€ 4.528,00
Op voorraad
Netwerkchassis
Hewlett Packard Enterprise 10508-V 20U netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 10508-V 20U netwerkchassis

JC611A
€ 7.544,00
Op voorraad
Netwerkchassis
Hewlett Packard Enterprise JC612A 14U Zwart netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise JC612A 14U Zwart netwerkchassis

JC612A
€ 6.427,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Intellijack 10512 Managed L3+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise Intellijack 10512 Managed L3+ Zwart

JC748A
€ 10.016,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 38,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 46,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 41,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 33,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...