Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port OC-3 ATM MIM Module network switch module (JD624A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.568,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD624A

EAN: 0885631163290 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP MSR 1-port OC-3 ATM MIM Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port OC-3 ATM MIM Module. Ondersteunde mediatypen: OC-3, Compatibiliteit: HP MSR

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 1

data storage devices

Ondersteunde mediatypen OC-3
Compatibiliteit HP MSR

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 38,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 46,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 41,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 33,00
Op voorraad
Routers
Hewlett Packard Enterprise MSR30-20 Router bedrade router

Hewlett Packard Enterprise MSR30-20 Router bedrade router

JF284A#ABB
€ 1.907,00
Op voorraad
Routers
Hewlett Packard Enterprise MSR30-10 Router bedrade router

Hewlett Packard Enterprise MSR30-10 Router bedrade router

JF816A#ABB
€ 938,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...