Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV disk array (H6Z81A)

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV disk array (H6Z81A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 4.858,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

H6Z81A

EAN: 3540260108643 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV

How can the flexibility of the HP P2000 G3 MSA Array Systems help remedy large storage needs and small budgets? By offering high-performance 8 Gb FC, Combo FC/iSCSI, 6 Gb SAS, 1 Gb or 10 GbE iSCSI connected arrays designed for efficient storage consolidation at affordable prices. The FC/iSCSI Combo controller gives the flexibility to share the array resources over two protocols, supporting the needs of dissimilar departments and budgets.

All P2000 G3 MSA Arrays ship standard with 64 Snapshots and Volume Copy enabled for increased data protection. The FC, Combo FC/iSCSI, and iSCSI controllers allow replication with optional Remote Snap software. The arrays allow departments and small to medium businesses to grow capacity as needed up to 149 drives. Mixing of LFF and SFF enterprise-class SAS and archival-class SATA drives is supported. Configure with a single controller for low initial cost, or dual controllers for high availability for the most demanding entry-level situations.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Type behuizing Rack (2U)

Poorten & interfaces

Hostinterface 8 Gb Fibre Channel (2) Ports per controller; Included

Gewicht en omvang

Gewicht 51.3 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 648 x 732 x 269 mm
Compatibele besturingssystemen Microsoft Windows Server 2008; Microsoft Windows 2003; Microsoft Windows Hyper-V; HP-UX; Red Hat Linux; SUSE Linux; VMware; Oracle Solaris; HP OpenVMS; Apple OS X; Detailed information available at: http:///storage/spock
Harde schijf-controller (2) P2000 G3 Fibre Channel MSA Controller; Included
Schijfeenheid (24) SFF SAS; Supported
SAN-backup ondersteuning Ja
Clusterondersteuning Windows, Linux, HP-UX, OpenVMS
Insight manager ondersteuning Ja
Beschrijving uitbreiding P2000 3.5-inch disk enclosure or D2700 2.5-inch disk enclosure
Opslagmirroring ondersteuning Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 146GB, 6G, SAS, 15K rpm, SFF, 2.5-inch 146GB SAS

Hewlett Packard Enterprise 146GB, 6G, SAS, 15K rpm, SFF, 2.5-inch 146GB SAS

512547-B21
€ 337,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise P2000 300GB 6G SAS 15K rpm LFF Dual Port Enterprise Hard Drive 300GB SAS

Hewlett Packard Enterprise P2000 300GB 6G SAS 15K rpm LFF Dual Port Enterprise Hard Drive 300GB SAS

AP858A
€ 338,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise AP859A 450GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AP859A 450GB SAS interne harde schijf

AP859A
€ 371,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 581286-B21 600GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise 581286-B21 600GB SAS interne harde schijf

581286-B21
€ 0,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SAS 7.2K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Midline 1yr Warranty Hard Drive 1000GB SAS

Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SAS 7.2K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Midline 1yr Warranty Hard Drive 1000GB SAS

605835-B21
€ 440,00
Op voorraad
Backup software
Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular Smart Array Volume Copy Software LTU

Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular Smart Array Volume Copy Software LTU

T5514A
€ 2.254,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

AW564A
€ 11.177,00
Op voorraad
Opslagnetwerk-tools
Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Remote Snap Software LTU 1gebruiker(s) Storage netwerk software

Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Remote Snap Software LTU 1gebruiker(s) Storage netwerk software

TA808A
€ 2.551,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

AJ837A
€ 106,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

AJ838A
€ 149,00
Op voorraad
Backup software
Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular Smart Array Snapshot 8 Software LTU

Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular Smart Array Snapshot 8 Software LTU

T5513A
€ 671,00
Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

A8002B

Normale prijs: € 1.039,00

Actieprijs € 976,00

Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

A8003B

Normale prijs: € 1.664,00

Actieprijs € 1.558,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

AJ820B
€ 4.574,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class

AJ821B
€ 7.013,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

AM871B
€ 32.852,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AM872B Gigabit Ethernet (10/100/1000) 2U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM872B Gigabit Ethernet (10/100/1000) 2U Grijs netwerk-switch

AM872B
€ 46.080,00
Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 interfacekaart/-adapter

AP836B

Normale prijs: € 2.853,00

Actieprijs € 2.666,00

Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF Drive Enclosure I/O Module

Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF Drive Enclosure I/O Module

AP844B
€ 581,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class

AJ822B
€ 14.268,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 450GB 6G SAS 10K SFF 450GB SAS

Hewlett Packard Enterprise 450GB 6G SAS 10K SFF 450GB SAS

E2D56A
€ 279,00
Op voorraad
Data-opslag-servers
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Rack (2U) Ethernet LAN Zwart, Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Rack (2U) Ethernet LAN Zwart, Zilver

B7E00A

Normale prijs: € 4.373,00

Actieprijs € 4.283,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive 4000GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive 4000GB SAS

C8R26A

Normale prijs: € 546,00

Actieprijs € 416,00

Op voorraad
Opslagnetwerk-tools
Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Snapshot 512 Software LTU

Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Snapshot 512 Software LTU

TA806A
€ 2.916,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

C8S47A
€ 13.842,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

C8S46A
€ 9.836,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

C8S45A
€ 7.490,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 451871-B21 Intern netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 451871-B21 Intern netwerkkaart & -adapter

451871-B21
€ 716,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Ethernet LAN Zwart

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Ethernet LAN Zwart

B7E01A
€ 3.713,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise AH400A Intern SCSI interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise AH400A Intern SCSI interfacekaart/-adapter

AH400A

Normale prijs: € 3.223,00

Actieprijs € 3.010,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 456972-B21 Intern netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 456972-B21 Intern netwerkkaart & -adapter

456972-B21
€ 719,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 157,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

AW563A
€ 7.261,00
Op voorraad
Niet gecategoriseerd
Hewlett Packard Enterprise 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

Hewlett Packard Enterprise 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

AH402A
€ 2.871,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 507127-B21 interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise 507127-B21 interne harde schijf

507127-B21
€ 0,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 450GB, 6G, SAS, 10K rpm, SFF, 2.5-inch 450GB SAS

Hewlett Packard Enterprise 450GB, 6G, SAS, 10K rpm, SFF, 2.5-inch 450GB SAS

581284-B21
€ 230,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 900GB SAS, 10K 900GB SAS

Hewlett Packard Enterprise 900GB SAS, 10K 900GB SAS

619291-B21
€ 280,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 627117-B21 300GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise 627117-B21 300GB SAS interne harde schijf

627117-B21
€ 0,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 1.2TB 6G SAS 10K rpm SFF 1200GB SAS

Hewlett Packard Enterprise 1.2TB 6G SAS 10K rpm SFF 1200GB SAS

718160-B21
€ 304,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

AJ836A
€ 78,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF 300GB SAS

Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF 300GB SAS

E2D55A
€ 205,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

QK733A
€ 94,00
Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 407339-B21 2m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise 407339-B21 2m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

407339-B21
€ 91,00
Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

AJ762B

Normale prijs: € 540,00

Actieprijs € 416,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise AJ764A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AJ764A netwerkkaart & -adapter

AJ764A

Normale prijs: € 518,00

Actieprijs € 469,00

Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

AJ833A
€ 68,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 73,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

AJ835A
€ 82,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise AK344A Intern netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AK344A Intern netwerkkaart & -adapter

AK344A

Normale prijs: € 603,00

Actieprijs € 404,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber 8000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber 8000Mbit/s

AP769B
€ 578,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA Intern Ethernet 8000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA Intern Ethernet 8000Mbit/s

AP770B

Normale prijs: € 914,00

Actieprijs € 634,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise AP861A 1024GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AP861A 1024GB SAS interne harde schijf

AP861A
€ 258,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise AW555A 2000GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AW555A 2000GB SAS interne harde schijf

AW555A
€ 407,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

QK732A
€ 88,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

QK734A
€ 90,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

QK735A
€ 127,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed 1U Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed 1U Zilver

AM866B
€ 1.718,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise AE311A Intern 4000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AE311A Intern 4000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

AE311A
€ 925,00
Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb Intern SCSI interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb Intern SCSI interfacekaart/-adapter

AJ763B
€ 668,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

AM867B
€ 2.132,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise QK703A 3072GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise QK703A 3072GB SAS interne harde schijf

QK703A
€ 522,00
Op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller

AW595B
€ 2.523,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...