Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 Rack (2U) Zwart, Geel disk array (C8R35A)

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 Rack (2U) Zwart, Geel disk array (C8R35A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 29.882,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

C8R35A

EAN: 0887758062258 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 3PAR StoreServ 7450 2-node Base

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450. Ondersteunde types opslag-drives: HDD, Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit: 260,4 TB, Opslag schijf-interface: Serial Attached SCSI (SAS). Type behuizing: Rack (2U), Kleur van het product: Zwart, Geel. Apparaatklasse: Grote bedrijven. Breedte: 483 mm, Diepte: 676 mm, Hoogte: 88 mm

Are you struggling to balance performance and enterprise-class resiliency while meeting new virtualization, cloud, and ITaaS demands?

HP 3PAR StoreServ 7450 Storage is the only all-flash array in the industry that delivers the performance advantages of a purpose-built, flash-optimized architecture without compromising resiliency, efficiency, or data mobility. A flash-optimized architecture reduces the performance bottlenecks that can choke general-purpose disk arrays that have been retrofitted with solid-state disks (SSDs). However, unlike other purpose-built flash arrays, the 3PAR StoreServ 7450 doesn’t require you to introduce an entirely new architecture into your environment to achieve flash-optimized performance.

Accelerate business agility by boosting application performance with over 900,000 IOPS at less than 0.7 milliseconds (ms) latency while delivering the same Tier 1 data services from the storage platform that powers 3 of the world’s 4 largest Managed Service Providers.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Type behuizing Rack (2U)
Intern Ja
Kleur van het product Zwart, Geel

Opslagmedia

Opslagdrives geïnstalleerd Nee
Geïnstalleerde opslag-drive Nee
Ondersteunde types opslag-drives HDD
Aantal storage drives ondersteund 24
Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit 260,4 TB
Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI (SAS)
Soorten RAID 1, 5, 6

Poorten & interfaces

Hostinterface SAS
SAS host port Ja

data storage devices

Apparaatklasse Grote bedrijven

Gewicht en omvang

Breedte 483 mm
Diepte 676 mm
Hoogte 88 mm
Gewicht 21,6 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 483 x 676 x 87.95 mm
Compatibele besturingssystemen Microsoft Windows 2003; Microsoft Windows Server 2008; Microsoft Windows Server 2012; Microsoft Windows Hyper-V; HP-UX; SUSE Linux Enterprise Server (SLES); Red Hat Enterprise Linux (RHEL); VMware ESX and ESXi; Oracle Solaris; Oracle UEK; Oracle Linux; Ci
Schijfeenheid (24) SFF SAS/SSD; Expandable to 120 total SAS drives with M6710 and M6720 drive enclosures.
Interne cache 64GB; Included
Behuizing (4) M6710/M6720; Excludes the node enclosure

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Hewlett Packard Enterprise BW906A rack-toebehoren

Hewlett Packard Enterprise BW906A rack-toebehoren

BW906A
€ 323,00
Op voorraad
Stellingen|racks
Hewlett Packard Enterprise BW915A rack-toebehoren

Hewlett Packard Enterprise BW915A rack-toebehoren

BW915A
€ 428,00
Op voorraad
Stellingen|racks
Hewlett Packard Enterprise 642 1075mm Shock Intelligent Rack Zwart, Zilver rack

Hewlett Packard Enterprise 642 1075mm Shock Intelligent Rack Zwart, Zilver rack

BW904A
€ 1.872,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AW564A
€ 11.244,00
Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

J9281B
€ 107,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart netwerkkabel

J9285B
€ 178,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

JD095C
€ 119,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

JD097C
€ 149,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

JG081C
€ 172,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

JD096C
€ 127,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 95,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 133,00
Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

J9283B
€ 132,00
Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 653206-B21 Intern PCIe interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 653206-B21 Intern PCIe interfacekaart/-adapter

653206-B21
€ 92,00
Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

A8002B

Normale prijs: € 1.039,00

Actieprijs € 998,00

Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

A8003B

Normale prijs: € 1.664,00

Actieprijs € 1.598,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AJ820B
€ 6.229,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AJ821B
€ 9.552,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

AM870B
€ 17.631,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

AM871B
€ 34.280,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AM872B Gigabit Ethernet (10/100/1000) 2U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM872B Gigabit Ethernet (10/100/1000) 2U Grijs netwerk-switch

AM872B
€ 48.083,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AJ822B
€ 14.355,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart netwerkkabel

JC784C
€ 195,00
Op voorraad
Stellingen|racks
Hewlett Packard Enterprise 636 1075mm Zwart, Zilver rack

Hewlett Packard Enterprise 636 1075mm Zwart, Zilver rack

BW896A
€ 1.839,00
Op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise BW898A rack-toebehoren

Hewlett Packard Enterprise BW898A rack-toebehoren

BW898A
€ 433,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

QK753B#ABB
€ 7.251,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

QW972A

Normale prijs: € 1.290,00

Actieprijs € 933,00

Op voorraad
Slot expansies
Hewlett Packard Enterprise InfiniBand 4X QDR ConnectX-2 PCIe G2 Dual Port HCA slot uitbreiding

Hewlett Packard Enterprise InfiniBand 4X QDR ConnectX-2 PCIe G2 Dual Port HCA slot uitbreiding

592520-B21
€ 1.252,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise MPX200 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U

Hewlett Packard Enterprise MPX200 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U

AP771B
€ 8.895,00
Op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise M6710 2.5" Zwart

Hewlett Packard Enterprise M6710 2.5" Zwart

QR490A
€ 4.056,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise BS668A Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise BS668A Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

BS668A
€ 1.244,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 649282-B21 Intern Ethernet 40000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 649282-B21 Intern Ethernet 40000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

649282-B21
€ 1.113,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

QK701A

Normale prijs: € 904,00

Actieprijs € 849,00

Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise QR486A Intern Fiber interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise QR486A Intern Fiber interfacekaart/-adapter

QR486A

Normale prijs: € 2.939,00

Actieprijs € 2.859,00

Op voorraad
Switches
HP SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

HP SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

QK753B#05Y
€ 7.251,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise BK835A Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise BK835A Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

BK835A
€ 1.414,00
Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise QR487A Intern Fiber interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise QR487A Intern Fiber interfacekaart/-adapter

QR487A
€ 2.956,00
Op voorraad
Solid-state drives
Hewlett Packard Enterprise M6710 200GB 6G SAS SFF (2.5-inch) SLC SSD Serial Attached SCSI

Hewlett Packard Enterprise M6710 200GB 6G SAS SFF (2.5-inch) SLC SSD Serial Attached SCSI

QR503A
€ 6.022,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B 16Gb 96/96 Power Pack+ FC Switch Managed 2U Grijs

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B 16Gb 96/96 Power Pack+ FC Switch Managed 2U Grijs

C8R42A
€ 57.089,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

C8S47A
€ 14.444,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

C8S46A
€ 10.263,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 2 Meter Expansion Cable Kit netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 2 Meter Expansion Cable Kit netwerkkabel

AW566A
€ 220,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

C8S45A
€ 7.815,00
Op voorraad
Solid-state drives
Hewlett Packard Enterprise M6710 SAS

Hewlett Packard Enterprise M6710 SAS

E7Y55A
€ 3.524,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy WSS2012 R2 Standard Edition Upgrade Kit RAID controller

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy WSS2012 R2 Standard Edition Upgrade Kit RAID controller

D4T73A
€ 571,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 920GB 6G SAS SFF(2.5in) MLC 5yr Wty Solid State Drive

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 920GB 6G SAS SFF(2.5in) MLC 5yr Wty Solid State Drive

E7W24B
€ 9.065,00
Op voorraad
Stellingen|racks
Hewlett Packard Enterprise 647 1075mm Shock Intelligent Zwart, Zilver rack

Hewlett Packard Enterprise 647 1075mm Shock Intelligent Zwart, Zilver rack

BW912A
€ 1.936,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 8Gb Simple SAN Connection Kit Managed 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 8Gb Simple SAN Connection Kit Managed 1U Grijs

AK241B
€ 6.513,00
Op voorraad
Processoren
Hewlett Packard Enterprise Intel Xeon E5-2609 2.4GHz 10MB L3 processor

Hewlett Packard Enterprise Intel Xeon E5-2609 2.4GHz 10MB L3 processor

662252-B21
€ 449,00
Op voorraad
Processoren
Hewlett Packard Enterprise DL380p Gen8 Intel Xeon E5-2609v2 4C 2.5GHz 2.5GHz 10MB L3 processor

Hewlett Packard Enterprise DL380p Gen8 Intel Xeon E5-2609v2 4C 2.5GHz 2.5GHz 10MB L3 processor

715222-B21
€ 449,00
Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 41B 4Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 41B 4Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber interfacekaart/-adapter

AP767B
€ 948,00
Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 42B 4Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 42B 4Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber interfacekaart/-adapter

AP768B
€ 1.664,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF570A
€ 53,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF567A
€ 26,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise InfiniBand FDR 2-port 545QSFP Intern Fiber netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise InfiniBand FDR 2-port 545QSFP Intern Fiber netwerkkaart & -adapter

702211-B21
€ 1.428,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

AP819A
€ 299,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF571A
€ 42,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF568A
€ 55,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise AF566A Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF566A Zwart electriciteitssnoer

AF566A
€ 53,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 140,00
Op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise M6720 3.5" Zwart

Hewlett Packard Enterprise M6720 3.5" Zwart

QR491A
€ 3.918,00
Op voorraad
Kabeladapters & verloopstukjes
Hewlett Packard Enterprise QSFP/SFP+ Adaptor Kit QSFP SFP+ kabeladapter/verloopstukje

Hewlett Packard Enterprise QSFP/SFP+ Adaptor Kit QSFP SFP+ kabeladapter/verloopstukje

655874-B21
€ 79,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise C7542A 15.2m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise C7542A 15.2m netwerkkabel

C7542A
€ 40,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AW563A
€ 7.305,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise QLogic InfiniBand 4X QDR PCI-E G2 2-port HCA Intern Fiber 40000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise QLogic InfiniBand 4X QDR PCI-E G2 2-port HCA Intern Fiber 40000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

583211-B21
€ 758,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF564A
€ 26,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise C7536A 4m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise C7536A 4m netwerkkabel

C7536A
€ 27,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise C13 1.83m Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise C13 1.83m Zwart electriciteitssnoer

AF565A
€ 26,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+ 5m SFP+ SFP+ Turkoois Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+ 5m SFP+ SFP+ Turkoois Glasvezel kabel

AP820A
€ 310,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable netwerkkabel

AP818A
€ 267,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise C7537A 7.5m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise C7537A 7.5m netwerkkabel

C7537A
€ 27,00
Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

TC472AAE
€ 863,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 1.92TB 6G SAS SFF(2.5in) cMLC SAS

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 1.92TB 6G SAS SFF(2.5in) cMLC SAS

E7Y57A
€ 11.986,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 4m 50/125 (LC-LC) 4m LC LC

Hewlett Packard Enterprise 4m 50/125 (LC-LC) 4m LC LC

QL281B
€ 182,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

TC472A
€ 817,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter netwerkkaart & -adapter

QW990A
€ 759,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B Managed 2U Roestvrijstaal

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B Managed 2U Roestvrijstaal

C8R44A
€ 34.237,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch

QW938A#ABB

Normale prijs: € 6.800,00

Actieprijs € 6.403,00

Op voorraad
Montagekits
Hewlett Packard Enterprise 488069-B21 montagekit

Hewlett Packard Enterprise 488069-B21 montagekit

488069-B21
€ 70,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 593717 Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 593717 Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

593717-B21

Normale prijs: € 558,00

Actieprijs € 474,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise NC365T Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise NC365T Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

593722-B21
€ 260,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 615732-B21 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 615732-B21 Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

615732-B21
€ 131,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 331T Intern Ethernet 2000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 331T Intern Ethernet 2000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

647594-B21
€ 199,00
Op voorraad
Optische schrijfstations
Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD ROM JackBlack Intern DVD-ROM Zwart optisch schijfstation

Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD ROM JackBlack Intern DVD-ROM Zwart optisch schijfstation

652232-B21
€ 91,00
Op voorraad
Optische schrijfstations
Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD RW JackBlack Intern DVD-RW Zwart optisch schijfstation

Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD RW JackBlack Intern DVD-RW Zwart optisch schijfstation

652235-B21
€ 92,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2-port 361T Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2-port 361T Intern Ethernet 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

652497-B21
€ 141,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

652503-B21

Normale prijs: € 381,00

Actieprijs € 359,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

656596-B21

Normale prijs: € 410,00

Actieprijs € 400,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

665249-B21

Normale prijs: € 366,00

Actieprijs € 351,00

Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 93,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

QK733A
€ 84,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

AF557A
€ 40,00
Op voorraad
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/12-port Active Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/12-port Active Fibre Channel Switch

QW937A#ABB

Normale prijs: € 4.122,00

Actieprijs € 3.662,00

Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

AJ762B

Normale prijs: € 601,00

Actieprijs € 558,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise AJ764A Intern netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AJ764A Intern netwerkkaart & -adapter

AJ764A

Normale prijs: € 847,00

Actieprijs € 598,00

Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 61,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 65,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 70,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise AK344A Intern netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AK344A Intern netwerkkaart & -adapter

AK344A
€ 558,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

AP769B
€ 1.116,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA Intern Ethernet 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA Intern Ethernet 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

AP770B
€ 1.499,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise C8R39A Intern Fiber netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise C8R39A Intern Fiber netwerkkaart & -adapter

C8R39A
€ 1.282,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

QK732A
€ 79,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

QK734A
€ 81,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

QK735A
€ 113,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed 1U Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed 1U Zilver

AM866B
€ 2.439,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise AE311A Intern 4000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AE311A Intern 4000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

AE311A
€ 925,00
Op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb Intern SCSI interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb Intern SCSI interfacekaart/-adapter

AJ763B

Normale prijs: € 950,00

Actieprijs € 882,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

AM867B

Normale prijs: € 2.947,00

Actieprijs € 2.241,00

Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 6 Meter Expansion Cable Kit 6m

Hewlett Packard Enterprise 6 Meter Expansion Cable Kit 6m

AP879A
€ 884,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 920GB 6G SAS SFF(2.5in) FIPS Encrypted MLC Solid State Drive

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ M6710 920GB 6G SAS SFF(2.5in) FIPS Encrypted MLC Solid State Drive

E7Y52A
€ 9.518,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...