Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise T5529A software license/upgrade (T5529A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 22.986,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

T5529A

EAN: 0884420089759 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 8/80 and Encryption Switch Intgrated Routing LTU

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise T5529A. Softwaretype: opwaarderen. Compatibele producten: HP 8/80. Gewicht verpakking: 450 g, Diepte verpakking: 25,4 mm, Hoogte verpakking: 279,4 mm

HP StorageWorks B-series 48-80 Port SAN Switch Integrated Routing LTU

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Licentie

Softwaretype opwaarderen

data storage devices

Compatibele producten HP 8/80

Verpakking

Gewicht pakket 450 g
Hoogte van de verpakking 279,4 mm
Diepte van de verpakking 25,4 mm
Breedte van de verpakking 215,9 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ717A 8000Mbit/s SFP+ 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A 8000Mbit/s SFP+ 1310nm netwerk transceiver module

AJ717A

Normale prijs: € 775,00

Actieprijs € 683,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

TA748A
€ 5.718,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU

Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU

TA750A
€ 10.487,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU

Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU

TA747A
€ 8.123,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 95,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 133,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP 4000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP 4000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

AN211A
€ 1.295,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

AM871B
€ 34.280,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AM872B Gigabit Ethernet (10/100/1000) 2U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM872B Gigabit Ethernet (10/100/1000) 2U Grijs netwerk-switch

AM872B
€ 48.083,00
Op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

313452-B21
€ 4.750,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

221691-B26
€ 143,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

221691-B21
€ 103,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC 15m LC SC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC 15m LC SC Glasvezel kabel

221691-B23
€ 131,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

221692-B26
€ 167,00
Op voorraad
Telefoonkabels
Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC Glasvezel kabel

221692-B27
€ 232,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ Single-mode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ 8000Mbit/s SFP+ Single-mode netwerk transceiver module

AW538A
€ 2.690,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 140,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

AW537A
€ 244,00
Op voorraad
Network monitoring software
Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

313454-B21
€ 5.460,00
Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End Extended Fabric LTU

Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End Extended Fabric LTU

313458-B21
€ 3.325,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 93,00
Op voorraad
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise AK870A 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AK870A 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

AK870A
€ 1.103,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ715A 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ715A 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

AJ715A
€ 94,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 61,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 65,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 73,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...