Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module (JD100A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 278,00
excl. BTW
Partnummer:

JD100A

EAN: 0885631161036 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP X115 100M SFP LC BX 10-U Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u
SFP transceiver type BX
Fibre channel-poorten 1

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5800-24G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 5800-24G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

JC100A#ABB
€ 4.226,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5800-48G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 5800-48G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

JC105A#ABB
€ 7.702,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5800-24G-PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 5800-24G-PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

JC099A#ABB
€ 4.835,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5800-48G-PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 5800-48G-PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

JC104A#ABB
€ 8.877,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 3600-24 v2 EI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-24 v2 EI Switch

JG299A#ABB
€ 1.360,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 3600-48 v2 EI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-48 v2 EI Switch

JG300A#ABB
€ 1.997,00
Op voorraad
Netwerkchassis
Hewlett Packard Enterprise 10504 Grijs netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 10504 Grijs netwerkchassis

JC613A
€ 4.528,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG507A
€ 9.956,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG508A
€ 12.678,00
Op voorraad
Netwerkchassis
Hewlett Packard Enterprise 10508-V 20U Zwart netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 10508-V 20U Zwart netwerkchassis

JC611A
€ 7.544,00
Op voorraad
Netwerkchassis
Hewlett Packard Enterprise JC612A 14U Zwart netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise JC612A 14U Zwart netwerkchassis

JC612A
€ 6.427,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 3600-24-PoE+ v2 EI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-24-PoE+ v2 EI Switch

JG301B#ABB
€ 1.934,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Intellijack 10512 Managed L3+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise Intellijack 10512 Managed L3+ Zwart

JC748A
€ 10.452,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis

JD240B

Normale prijs: € 2.654,00

Actieprijs € 2.581,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G PoE+ 4SFP+ (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G PoE+ 4SFP+ (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JG937A#ABB

Normale prijs: € 3.679,00

Actieprijs € 3.482,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G 4SFP+ EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G 4SFP+ EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JG932A#ABB

Normale prijs: € 2.251,00

Actieprijs € 1.133,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G 4SFP+ EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G 4SFP+ EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JG934A#ABB

Normale prijs: € 3.012,00

Actieprijs € 1.618,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G PoE+ 4SFP+ (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G PoE+ 4SFP+ (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JG936A#ABB

Normale prijs: € 2.565,00

Actieprijs € 1.986,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5800-24G-PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 5800-24G-PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

JC099B#ABB
€ 6.926,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5800-24G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 5800-24G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

JC100B#ABB
€ 2.078,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5800-48G-PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 5800-48G-PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

JC104B#ABB

Normale prijs: € 13.368,00

Actieprijs € 9.979,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5800-48G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 5800-48G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

JC105B#ABB
€ 3.788,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 36,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 45,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 60,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 32,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

JG940A#ABB

Normale prijs: € 2.638,00

Actieprijs € 1.448,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

JG941A#ABB

Normale prijs: € 3.303,00

Actieprijs € 2.084,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G 2SFP+ 2XGT EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G 2SFP+ 2XGT EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

JG938A
€ 2.042,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G 2SFP+ 2XGT EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G 2SFP+ 2XGT EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

JG938A#ABB

Normale prijs: € 2.035,00

Actieprijs € 1.278,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5130-24G-PoE+-4SFP+ (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5130-24G-PoE+-4SFP+ (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JG936A
€ 935,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5130-48G-PoE+-4SFP+ (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5130-48G-PoE+-4SFP+ (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JG937A
€ 1.649,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5800-24G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 5800-24G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

JC100B
€ 2.145,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise A 5800-48G-PoE Managed network switch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 5800-48G-PoE Managed network switch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

JC104B
€ 8.641,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...