Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver SFP 1000Mbit/s 1490nm Single-mode (J9142B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 801,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J9142B

EAN: 0884420143369 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ah. Soort kabel: Single-mode, Duplex systeem: Volledig. Certificering: WEEE

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit-BX (bi-directional) "downstream" transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km on one strand of single-mode fiber. The J9142B connects to the J9143B "upstream" transceiver, or to any IEEE-standard 1000BASE-BX10-U ("upstream") device.

Warranty and support

• Beperkte elektronische en telefonische support van HP is beschikbaar. Kijk op de HP website www.procurve.com/support voor informatie over de geleverde support en de beschikbare supportperiode.


Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ah
SFP transceiver type BX
Fibre channel-poorten 1
Bekabelingstechnologie 1000BASE-BX10-D

data storage devices

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1490 nm
Soort kabel Single-mode
Duplex systeem Volledig

Gewicht en omvang

Breedte 55,6 mm
Diepte 13,7 mm
Hoogte 11,7 mm
Gewicht 20 g

Certificaten

Certificering WEEE

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 8212 zl Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 8212 zl Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

J9641A
€ 6.816,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5412 zl 7U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5412 zl 7U Grijs

J9643A
€ 3.176,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 8212-92G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

Hewlett Packard Enterprise 8212-92G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

J9639A#ABB
€ 11.464,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 8206-44G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

Hewlett Packard Enterprise 8206-44G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

J9638A#ABB
€ 6.051,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise MSM720 Access Controller (WW)

Hewlett Packard Enterprise MSM720 Access Controller (WW)

J9693A#ABB
€ 787,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-24SFP-2SFP+ Managed L3 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-24SFP-2SFP+ Managed L3 1U Grijs

J9584A#ABB
€ 4.912,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2915 8G PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2915 8G PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9562A#ABB

Normale prijs: € 730,00

Actieprijs € 608,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve E2615-8-PoE Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

Hewlett Packard Enterprise ProCurve E2615-8-PoE Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

J9565A#ABB

Normale prijs: € 443,00

Actieprijs € 441,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise E4208-68G-4SFP vl Switch Managed

Hewlett Packard Enterprise E4208-68G-4SFP vl Switch Managed

J9030A#ABB
€ 3.161,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-4G-SFP v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-4G-SFP v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

J9539A#ABB
€ 4.669,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-24G-PoE+-2SFP+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-24G-PoE+-2SFP+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9573A#ABB
€ 3.357,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-48G-PoE+-4SFP+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-48G-PoE+-4SFP+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9574A#ABB
€ 5.118,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-24G-2SFP+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-24G-2SFP+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

J9575A#ABB

Normale prijs: € 3.053,00

Actieprijs € 2.181,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-48G-4SFP+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-48G-4SFP+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

J9576A#ABB

Normale prijs: € 4.574,00

Actieprijs € 3.257,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2620-24

Hewlett Packard Enterprise 2620-24

J9623A#ABB
€ 398,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-24-PPoE+ Managed L3 Power over Ethernet (PoE) 1U Zilver

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-24-PPoE+ Managed L3 Power over Ethernet (PoE) 1U Zilver

J9624A#ABB

Normale prijs: € 441,00

Actieprijs € 424,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-24-PoE+ Managed L3 Power over Ethernet (PoE) 1U Zilver

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-24-PoE+ Managed L3 Power over Ethernet (PoE) 1U Zilver

J9625A#ABB

Normale prijs: € 791,00

Actieprijs € 780,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-48 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-48 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

J9626A#ABB

Normale prijs: € 794,00

Actieprijs € 548,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2620-48-PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2620-48-PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9627A#ABB

Normale prijs: € 1.576,00

Actieprijs € 1.046,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise MSM720 Premium Mobility Controller (WW)

Hewlett Packard Enterprise MSM720 Premium Mobility Controller (WW)

J9694A#ABB
€ 2.221,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-4G v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-4G v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

J9540A#ABB

Normale prijs: € 8.350,00

Actieprijs € 6.418,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 48G PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 48G PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9772A#ABB
€ 930,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-48G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-48G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

J9775A#ABB
€ 923,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24G PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24G PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9773A#ABB

Normale prijs: € 620,00

Actieprijs € 618,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-24G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-24G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

J9776A#ABB

Normale prijs: € 545,00

Actieprijs € 389,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2920-48G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2920-48G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

J9728A#ABB

Normale prijs: € 1.758,00

Actieprijs € 1.239,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2920-24G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2920-24G Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs

J9726A#ABB

Normale prijs: € 1.052,00

Actieprijs € 820,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2920-24G-POE+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2920-24G-POE+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9727A#ABB

Normale prijs: € 1.404,00

Actieprijs € 1.074,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2920-48G-PoE+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2920-48G-PoE+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9729A#ABB

Normale prijs: € 2.357,00

Actieprijs € 1.608,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-8G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-8G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

J9777A#ABB
€ 295,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 48 PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 48 PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9778A#ABB

Normale prijs: € 668,00

Actieprijs € 654,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24 PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24 PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9779A#ABB

Normale prijs: € 556,00

Actieprijs € 473,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 8 PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 8 PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9780A#ABB
€ 251,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-48 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-48 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

J9781A#ABB

Normale prijs: € 484,00

Actieprijs € 458,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-8 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-8 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

J9783A#ABB
€ 200,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-24 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-24 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

J9782A#ABB
€ 258,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2920-48G-POE+ L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2920-48G-POE+ L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

J9836A#ABB
€ 3.058,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 8G PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 8G PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9774A#ABB
€ 269,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Managed Grijs

J9821A

Normale prijs: € 1.534,00

Actieprijs € 1.244,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5412R zl2 Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5412R zl2 Managed Grijs

J9822A

Normale prijs: € 2.826,00

Actieprijs € 1.911,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

J9823A

Normale prijs: € 4.681,00

Actieprijs € 3.533,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/4SFP v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/4SFP v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

J9824A

Normale prijs: € 4.053,00

Actieprijs € 2.822,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5412R-92G-PoE+/4SFP v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5412R-92G-PoE+/4SFP v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

J9826A

Normale prijs: € 9.270,00

Actieprijs € 6.046,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-48G-PoE+-2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-48G-PoE+-2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9853A#ABB
€ 2.825,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24G PoE+ 2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24G PoE+ 2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9854A#ABB
€ 1.811,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 48G 2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 48G 2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

J9855A#ABB
€ 1.763,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24G 2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24G 2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

J9856A#ABB

Normale prijs: € 1.279,00

Actieprijs € 1.252,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Switch Managed L3 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Switch Managed L3 1U Zwart

JL075A

Normale prijs: € 6.863,00

Actieprijs € 6.846,00

Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 39,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 48,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 43,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 34,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

J9533A#ABB
€ 4.677,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 48G 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 48G 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JL072A

Normale prijs: € 3.892,00

Actieprijs € 2.985,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JL071A

Normale prijs: € 2.665,00

Actieprijs € 2.373,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JL073A

Normale prijs: € 2.890,00

Actieprijs € 2.144,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JL074A

Normale prijs: € 3.997,00

Actieprijs € 3.060,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JL076A
€ 6.158,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise E2915-8G-PoE Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

Hewlett Packard Enterprise E2915-8G-PoE Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

J9562A

Normale prijs: € 754,00

Actieprijs € 629,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 4208vl 5U netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 4208vl 5U netwerkchassis

J8773A#ABB
€ 1.604,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 2530-24G Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 19U Zwart

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 2530-24G Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 19U Zwart

J9776A

Normale prijs: € 545,00

Actieprijs € 517,00

Op voorraad
Toetsenbord-video-muis (kvm) switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

J9532A#ABB
€ 9.023,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2530-8G-PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2530-8G-PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9774A
€ 284,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-48 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-48 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

J9626A

Normale prijs: € 733,00

Actieprijs € 479,00

Op voorraad
Controllers
Hewlett Packard Enterprise J9576A Managed 1U Zilver netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise J9576A Managed 1U Zilver netwerk-switch

J9576A#ACD
€ 4.315,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2920-24G-POE+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2920-24G-POE+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9727A

Normale prijs: € 1.510,00

Actieprijs € 1.074,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2530-8G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2530-8G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

J9777A
€ 319,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2530-48-PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2530-48-PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9778A

Normale prijs: € 683,00

Actieprijs € 654,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2530-24-PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2530-24-PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grijs

J9779A
€ 469,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2530-8-PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2530-8-PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grijs

J9780A
€ 265,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2530-48 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2530-48 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs

J9781A
€ 0,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2530-24 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2530-24 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs

J9782A
€ 259,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2530-8 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2530-8 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Grijs

J9783A
€ 209,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2530-48G-2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Roestvrijstaal

Hewlett Packard Enterprise 2530-48G-2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Roestvrijstaal

J9855A
€ 842,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Roestvrijstaal

Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-2SFP+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Roestvrijstaal

J9856A

Normale prijs: € 523,00

Actieprijs € 500,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve E2615-8-PoE Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

Hewlett Packard Enterprise ProCurve E2615-8-PoE Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

J9565A

Normale prijs: € 462,00

Actieprijs € 441,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-24SFP-2SFP+ Power over Ethernet (PoE) 1U Zilver

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3800-24SFP-2SFP+ Power over Ethernet (PoE) 1U Zilver

J9584A
€ 5.262,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-24-PPoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 2620-24-PPoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

J9624A

Normale prijs: € 629,00

Actieprijs € 424,00

Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...