Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise X131 10G X2 SC LR 10000Mbit/s netwerk media converter (J8437A)

Hewlett Packard Enterprise X131 10G X2 SC LR 10000Mbit/s netwerk media converter (J8437A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.644,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J8437A

EAN: 0829160455075 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 10GbE X2-SC LR Optic

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X131 10G X2 SC LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000BASE-T(X), 10Gbase-LR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Certificering: ITU-T G.652. Gewicht: 160 g

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Maximaal bereik 10000 m

Certificaten

Certificering ITU-T G.652

Gewicht en omvang

Gewicht 160 g

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 10/100/1000BASE-T(X), 10Gbase-LR
Full duplex Ja
Afmetingen (BxDxH) 14,2 x 34,8 x 4,3 mm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae
Aansluitingen 1 x 10GBase-LR
1 x SC 10GBase-LR

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 8212 zl Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 8212 zl Managed L3 Power over Ethernet (PoE)

J9641A
€ 7.228,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5412 zl 7U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5412 zl 7U Grijs

J9643A

Normale prijs: € 3.294,00

Actieprijs € 1.923,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 8212-92G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

Hewlett Packard Enterprise 8212-92G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

J9639A#ABB
€ 12.157,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 8206-44G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

Hewlett Packard Enterprise 8206-44G-PoE+-2XG v2 zl Switch with Premium Software

J9638A#ABB
€ 6.417,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise E4208-68G-4SFP vl Switch Managed

Hewlett Packard Enterprise E4208-68G-4SFP vl Switch Managed

J9030A#ABB
€ 3.279,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-4G-SFP v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-4G-SFP v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

J9539A#ABB
€ 5.093,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-4G v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-4G v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

J9540A#ABB

Normale prijs: € 8.855,00

Actieprijs € 5.883,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Managed Grijs

J9821A

Normale prijs: € 1.275,00

Actieprijs € 1.269,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5412R zl2 Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5412R zl2 Managed Grijs

J9822A

Normale prijs: € 3.289,00

Actieprijs € 2.277,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

J9823A

Normale prijs: € 4.964,00

Actieprijs € 2.799,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/4SFP v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/4SFP v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

J9824A

Normale prijs: € 4.204,00

Actieprijs € 3.043,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5412R-92G-PoE+/4SFP v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5412R-92G-PoE+/4SFP v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

J9826A

Normale prijs: € 5.059,00

Actieprijs € 4.923,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U Grijs

J9533A#ABB
€ 0,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 4208vl 5U Grijs netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 4208vl 5U Grijs netwerkchassis

J8773A#ABB
€ 1.646,00
Op voorraad
Toetsenbord-video-muis (kvm) switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5412-92G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 7U Grijs

J9532A#ABB
€ 9.569,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.