Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM SFP+ 10000Mbit/s 1310nm Multimode (J9152AR)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Prijs op aanvraag
Bel of mail voor prijsinformatie
Partnummer:

J9152AR

EAN: 0884962170502 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver, Refurbished

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: LRM. Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10-Gigabit connectivity up to 220 m on legacy multimode fiber.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LRM

data storage devices

Maximaal bereik 220 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Multimode
Vezelkabel diameters ondersteund 62.5
Duplex systeem Volledig

Gewicht en omvang

Breedte 55,7 mm
Diepte 13,8 mm
Hoogte 11,9 mm
Gewicht 20 g

Certificaten

RoHS compliance Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...