Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4 40000Mbit/s QSFP+ 850nm Multimode netwerk transceiver module (JH231A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.125,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JH231A

EAN: 0889296046301 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: MPO. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Compatibele producten: HP 5400R zl2. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector MPO
SFP transceiver type SR4
Bekabelingstechnologie 40GBASE-SR4

data storage devices

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multimode
Compatibele producten HP 5400R zl2

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Switch Managed L3 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Switch Managed L3 1U Zwart

JL075A

Normale prijs: € 6.863,00

Actieprijs € 6.349,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 48G 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 48G 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JL072A

Normale prijs: € 3.892,00

Actieprijs € 3.100,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

JL071A

Normale prijs: € 2.665,00

Actieprijs € 2.329,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JL073A

Normale prijs: € 2.890,00

Actieprijs € 2.196,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JL074A

Normale prijs: € 4.438,00

Actieprijs € 3.343,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

JL076A
€ 6.158,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24SFP+ 250W Managed network switch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24SFP+ 250W Managed network switch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

JL430A
€ 8.290,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...