Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP CABL:Fibre/2m/Multimode LC SC (221691-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 96,00
excl. BTW (€ 116,16 incl. BTW)
Partnummer:

221691-B21

EAN: 0720591611675 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 2m SW LC/SC FC Cable ALL 2M LC-SC Cable Kit (2Gb to 1Gb)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

HP 2m SW LC/SC FC Cable ALL 2M LC-SC Cable Kit (2Gb to 1Gb)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Soort kabel OFC
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Multimode
Golflengte 850 nm
Soort stekkers Mannelijk/Mannelijk

Gewicht en omvang

Lengte snoer 2 m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP CABL:Fibre/2m/Multimode LC SC.
  Bezig met laden...