Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP CABL:Fibre/50m/Multimode LC SC (221691-B27)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 186,00
excl. BTW (€ 225,06 incl. BTW)
Partnummer:

221691-B27

EAN: 0720591158361 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP F/C cable LC-SC SW 50M ALL 50M LC-SCCable Kit (2Gb to 1Gb)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

HP F/C cable LC-SC SW 50M ALL 50M LC-SCCable Kit (2Gb to 1Gb)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Overdrachtssnelheid 2 Gbit/s
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Lengte snoer 50 m
Gewicht 870 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 311,2 x 368,3 x 165,1 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkaarten & -adapters
HP STOR:Cisco MDS 9124e/12 port/Fabric Sw

HP STOR:Cisco MDS 9124e/12 port/Fabric Sw

AG641A

Normale prijs: € 5.315,00

Actieprijs € 5.102,00

Op voorraad
HP STOR:Cisco MDS 9124e/24 port/Fabric Sw

HP STOR:Cisco MDS 9124e/24 port/Fabric Sw

AG642A

Normale prijs: € 8.419,00

Actieprijs € 8.082,00

Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP CABL:Fibre/50m/Multimode LC SC.
  Bezig met laden...