Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 5m SC/SC Glasvezel kabel OFC (234457-B22)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 126,00
excl. BTW € 152,46 incl. BTW
Partnummer:

234457-B22

EAN: 0743172441690 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Fbre Ch Cable-SW 5m ALL 5m Multi-mode Cable Kit (SC to SC)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 5m SC/SC. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk

HP 90 inktcartridges produceren voortreffelijke resultaten bij vele typen documenten, van nauwkeurige lijntekeningen tot kleurenafbeeldingen van fotokwaliteit. HP's gepatenteerde inkt levert samen met HP Designjet 4000 printers snelle, betrouwbare en kosteneffectieve prestaties. Naast multi-packs bieden ook value packs een aanzienlijke kostenbesparing en gemak.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 SC
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Multimode
Golflengte 850 nm
Soort stekkers Mannelijk/Mannelijk
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Lengte snoer 5 m
Soort kabel OFC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise 5m SC/SC Glasvezel kabel OFC.
  Bezig met laden...