Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP CABL:Fibre/15m/Multi-mode/SC<>SC (234457-B23)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 179,00
excl. BTW € 216,59 incl. BTW
Partnummer:

234457-B23

EAN: 0743172441683 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Fbre Ch Cable-SW 15m ALL 15m Multi-modeCable Kit (SC to SC)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Fbre Ch Cable-SW 15m ALL 15m Multi-modeCable Kit (SC to SC)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 SC
Draad modus structuur Multimode
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Lengte snoer 15 m

Gewicht en omvang

Gewicht 500 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 222,3 x 247,7 x 63,5 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP CABL:Fibre/15m/Multi-mode/SC<>SC.
  Bezig met laden...