HP CABL:Fibre/15m/Multi-mode/SC<>SC (234457-B23)

0 Reviews

  • Partnummer:

    234457-B23

  • EAN: 0743172441683
  • Beschikbaarheid: Niet op voorraad
€ 179,00
excl. BTW

HP CABL:Fibre/15m/Multi-mode/SC<>SC

  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Reviews
  • FAQ
Fbre Ch Cable-SW 15m ALL 15m Multi-modeCable Kit (SC to SC)

RoHS compliance
N/B

Halogeen vrij
N/B

Vezelkabel diameters ondersteund
N/B

Aansluiting 1
SC

ARK ID
N/B

Aansluiting 2
SC

Soort stekkers
N/B

Slang diameter
N/B

Demping (max)
N/B

Connector aansluiting (behuizing)
N/B

Soort kabel
N/B

Aantal optische vezels
N/B

Full duplex
N/B

Kern diameter
N/B

Bekleding diameter
N/B

Kleur kabel
N/B

Materiaal omhulsel
N/B

Draad modus structuur
Multimode

Overdrachtssnelheid
N/B

Golflengte
N/B

Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 °C

Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C

REACH geschikt
N/B

Certificering
N/B

Verlies van insertion
N/B

Soort stekkers
N/B

Kleur van het product
N/B

Dell E-Value-code
N/B

RoHS compliance
N/B

Buigradius
N/B

Productserie
N/B

Type glasvezel
N/B

Connector-materiaal
N/B

Merkkleur
N/B

Geslacht connector
N/B

Verpakkingstype
N/B

Land van herkomst
N/B

Reflectieverlies
N/B

Druksterkte
N/B

Lengte snoer
15 m

Soort kabel
N/B

Type glasvezel
N/B

Lengte snoer
N/B

Diameter van de kabel
N/B

Gewicht
500 g

Breedte van de verpakking
N/B

Diepte van de doos
N/B

Hoogte van de verpakking
N/B

Gewicht pakket
N/B

Breedte van de verpakking
N/B

Diepte van de verpakking
N/B

Hoogte van de verpakking
N/B

Verpakkingsvolume
N/B

Aansluiting(en)
N/B

Lengte van de verpakking
N/B

Compatibiliteit
N/B

Materiaal
N/B

Lengte
N/B

Netwerkstandaard
N/B

Meegeleverde software
N/B

Afmetingen (BxDxH)
222,3 x 247,7 x 63,5 mm

Maat
N/B

Aantal kanalen
N/B

Kern-/omhulsel-diameter
N/B

Technische details
N/B

UNSPSC-code
N/B

Gewicht
N/B

Arrayplatformen
N/B

Lengte van de verpakking
N/B

Gewicht
N/B

Aantal
N/B

Schrijf uw eigen review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over dit product.

Klant-login

Please enter your email below and we will send you a new password.

Wat is dit?

Winkelwagen

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Kortingen

  Bezig met laden...