Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP CABL:Fibre/30m/Multi-mode/SC<>SC (234457-B24)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 312,00
excl. BTW (€ 377,52 incl. BTW)
Partnummer:

234457-B24

EAN: 0743172741998 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Fbre CH Cable-SW 30m ALL 1Gb Fibre Cable 30 meters in length (SC to SC)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Fbre CH Cable-SW 30m ALL 1Gb Fibre Cable 30 meters in length (SC to SC)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 SC
Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Lengte snoer 30 m
Gewicht 500 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 250 x 325 x 30 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP CABL:Fibre/30m/Multi-mode/SC<>SC.
  Bezig met laden...