Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 3100-16 v2 EI Switch (JD319B#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 565,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD319B#ABB

EAN: 0886112782276 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 3100-16 v2 EI Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

HP 3100-16 v2 EI Switch

HP 3100 EI series switches are Layer 2 Ethernet switches designed for enterprise networks demanding high security and intelligence. They provide 10/100 Mbps downlink and 1000 Mbps uplink Ethernet ports, and serve as access devices for 100 Mbps-to-desktop applications in enterprise networks. In metropolitan area networks or various industry networks, they connect end users or aggregate client devices with 10/100 Mbps connections, converging at a higher-capacity switch with 1000 Mbps interfaces. Features include advanced Quality of Service (QoS), rate limiting, QinQ (virtual LAN [VLAN]/VPN), SSHv2, Multicast VLAN Registration (MVR), Virtual Cable Tester (VCT), HGMP V2, GARP VLAN Registration Protocol (GVRP), access control list (ACL), media access control (MAC)-IP-port binding, Endpoint Admission Defense, voice and protocol-based VLAN, Internet Group Management Protocol snooping, and Power over Ethernet (PoE).

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U
Veiligheid UL 60950-1; EN 60825-1 Safety of Laser Products-Part 1; EN 60825-2 Safety of Laser Products-Part 2; IEC 60950-1; CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1; Anatel; ULAR; GOST; EN 60950-1/A11; FDA 21 CFR Subchapter J; NOM; ROHS Compliance
Elektromagnetische compatibiliteit FCC part 15 Class A; VCCI Class A; EN 55022 Class A; CISPR 22 Class A; ICES-003 Class A; ANSI C63.4 2003; ETSI EN 300 386 V1.3.3; AS/NZS CISPR22 Class A; EN 61000-3-2; EN 61000-3-3; EN 61000-4-2; EN 61000-4-3; EN 61000-4-4; EN 61000-4-5; EN 61000-4-6; EN

Beheerfuncties

Switch-laag L2
Switch type Managed
MIB-ondersteuning Ja
Web-gebaseerd management Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 16
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
Console port RJ-45
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Nee
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
DHCP server Ja
Port mirroring Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 8192 entries
Switchingcapaciteit 7.2 Gbps
Throughput 5,3 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 6 µs
Latentie (1 Gbps) 5 µs

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
MAC adres filtering Ja

data storage devices

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 0,384 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 16 MB
Intern geheugen 128 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 12W
Ingangsspanning 100 - 240V

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 tot 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 tot 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 to 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 tot 95 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 113 °F
Warmtedissipatie 41 BTU/uur

Gewicht en omvang

Breedte 35,99 cm
Diepte 16 cm
Hoogte 4,37 cm
Gewicht 2,5 kg

Overige specificaties

Beheerplatform IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; Web browser; SNMP Manager
Latentie 100 Mb Latency: < 6 µs (64-byte packets); 1000 Mb Latency: < 5 µs (64-byte packets)
Afmetingen (BxDxH) 359.9 x 160 x 43.7 mm
Geheugen en processor 128 MB SDRAM, packet buffer size: 384 KB, 16 MB flash
Frequentie 50/60 Hz
Maat 35.99 cm (14.17")
Montage Requires angle mounting set if rack mounted (not included)
Gewicht 2.5 kg (5.51 lb)
Aansluitingen 16 autosensing 10/100 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX), Duplex: half or full; 2 dual-personality ports, auto-sensing 10/100/1000BASE-T or SFP; 1 RJ-45 serial console port
Geluidsdruk N/A

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise X290 500 C 1m Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise X290 500 C 1m Zwart electriciteitssnoer

JD184A
€ 58,00
Op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise JD322A montagekit

Hewlett Packard Enterprise JD322A montagekit

JD322A
€ 45,00
Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A JD5 2m Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A JD5 2m Zwart electriciteitssnoer

JD187A
€ 60,00
Op voorraad
Montagekits
Hewlett Packard Enterprise 3100/4210-16 Rack Mount Kit

Hewlett Packard Enterprise 3100/4210-16 Rack Mount Kit

JD321A
€ 45,00
Op voorraad
Montagekits
Hewlett Packard Enterprise JD323A montagekit

Hewlett Packard Enterprise JD323A montagekit

JD323A
€ 45,00
Op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit 0.5m LC LC Zwart Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit 0.5m LC LC Zwart Glasvezel kabel

JD324B
€ 187,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T 1000Mbit/s SFP Koper netwerk transceiver module

JD089B
€ 226,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD119B
€ 482,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD099B
€ 808,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD098B
€ 814,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

JD118B
€ 256,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 95,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 133,00
Op voorraad
IT-cursussen
Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training IT-cursus

Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training IT-cursus

HH245E
€ 603,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 3100 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 3100 switch Svc

U2N58E
€ 252,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 3100 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 3100 switch Svc

U2N59E
€ 328,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 3100 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 3100 switch Svc

U2N60E
€ 401,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare 3100 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare 3100 Switch Svc

U2N61E
€ 341,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 3100 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 3100 switch Svc

U2N62E
€ 445,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare3100 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare3100 switch Svc

U2N63E
€ 534,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 3100 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 3100 Switch Svc

U2N64E
€ 490,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare3100 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare3100 switch Svc

U2N66E
€ 769,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise RPS 800 650W Roestvrijstaal power supply unit

Hewlett Packard Enterprise RPS 800 650W Roestvrijstaal power supply unit

JD183A#ABB
€ 774,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart power supply unit

Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart power supply unit

JG136A#ABB
€ 1.265,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

U1YM2E
€ 72,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 31xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 31xx Swt products FC SVC

U3GJ0E
€ 313,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 31xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 31xx Swt products FC SVC

U3GU6E
€ 384,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3HM7E
€ 424,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3HV1E
€ 520,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 31xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 31xx Switch products FC SVC

U3JQ9E
€ 509,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 31xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 31xx Switch products FC SVC

U3KB6E
€ 612,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3KU8E
€ 608,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3LC3E
€ 745,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3MB8E
€ 162,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3MP5E
€ 197,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3NN7E
€ 248,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3NZ9E
€ 303,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3VP4E
€ 308,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3WB3E
€ 375,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 31xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 31xx Switch products FC SVC

U3XH0E
€ 202,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 31xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 31xx Switch products FC SVC

U3XY5E
€ 237,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 31xx Swt pdt FC SVC

U4DD0PE
€ 85,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 31xx Swt pdt FC SVC

U4DH9PE
€ 115,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 31xx Swt pdt FC SVC

U4DP2PE
€ 138,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 31xx Swt pdt FC SVC

U4DU3PE
€ 169,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch31xx Swt pdt FC SVC

U4DZ6PE
€ 40,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch31xx Swt pdt FC SVC

U4EF3PE
€ 65,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 31xx Swt pdt FC SVC

U4EX5PE
€ 85,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP 31xx Swt pdt FC SVC

U4FJ0PE
€ 54,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

U0AA7E
€ 736,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U0AL3E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AL3E IT support service

U0AL3E
€ 902,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWLNBDHP31xx SwchprdtsProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWLNBDHP31xx SwchprdtsProCareSVC

U1CK2PE
€ 85,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL24x7HP31xxSwth prd ProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL24x7HP31xxSwth prd ProCareSVC

U1CK3PE
€ 115,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR31xxSwth prdctProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR31xxSwth prdctProCareSVC

U1CK4PE
€ 169,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 3100 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 3100 switch Svc

U2N65E
€ 628,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCare w/CDMR3100 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCare w/CDMR3100 Switch SVC

U9T59E
€ 337,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD ProaCare w/CDMR3100 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD ProaCare w/CDMR3100 Switch SVC

U9U42E
€ 439,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y NBD ProaCare w/CDMR3100 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y NBD ProaCare w/CDMR3100 Switch SVC

U9V26E
€ 527,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR3100 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR3100 Switch SVC

U9W14E
€ 426,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProaCarew/CDMR3100 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProaCarew/CDMR3100 Switch SVC

U9W98E
€ 545,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR3100 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR3100 Switch SVC

U9X92E
€ 667,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U9Y63E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Y63E IT support service

U9Y63E
€ 564,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 31xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 31xx Switch products FC SVC

U3JD9E
€ 388,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3KM2E
€ 473,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3NB3E
€ 196,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 31xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 31xx Swt products FC SVC

U3PM6E
€ 89,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 31xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 31xx Switch products FC SVC

U3PZ1E
€ 142,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3QL2E
€ 47,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3VB5E
€ 236,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 31xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 31xx Switch products FC SVC

U3WR6E
€ 156,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 31xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 31xx Switch products FC SVC

U4BH8E
€ 59,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP 31xx Swt pdt FC SVC

U3HE1E
€ 324,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 31xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 31xx Switch pdts PCA SVC

U5RA8E
€ 436,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 31xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 31xx Switch pdts PCA SVC

U5RQ5E
€ 569,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 31xx Switch pdts PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 31xx Switch pdts PCA Service

U5SE2E
€ 638,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 31xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 31xx Switch pdts PCA SVC

U5ST9E
€ 536,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 31xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 31xx Switch pdts PCA SVC

U5TH6E
€ 643,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 31xx Switch pdts SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 31xx Switch pdts SVC

U5TX3E
€ 788,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 31xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 31xx Switch pdts PCA SVC

U5UM0E
€ 644,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 31xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 31xx Switch pdts PCA SVC

U5VA7E
€ 844,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 31xx Swtch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 31xx Swtch PCA Service

U5VQ4E
€ 1.034,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 31xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 31xx Switch PCA Service

U5WE1E
€ 532,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 31xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 31xx Switch PCA Service

U5WQ5E
€ 635,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 31xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 31xx Switch PCA Service

U5XA9E
€ 777,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR31xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR31xx Switch PCA Service

U5XM3E
€ 579,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR31xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR31xx Switch PCA Service

U5XX7E
€ 756,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y24x7wCDMR31xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y24x7wCDMR31xx Switch PCA Service

U5YJ1E
€ 927,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3yCTRwCDMR 31xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3yCTRwCDMR 31xx Switch PCA Service

U5YU5E
€ 734,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4yCTRwCDMR 31xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4yCTRwCDMR 31xx Switch PCA Service

U5ZE9E
€ 961,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5yCTRwCDMR 31xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5yCTRwCDMR 31xx Switch PCA Service

U5ZR3E
€ 1.173,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Networks A Series level 1 Install SVC

Hewlett Packard Enterprise Networks A Series level 1 Install SVC

UX114E
€ 299,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Networks A Series level 1 Startup SVC

Hewlett Packard Enterprise Networks A Series level 1 Startup SVC

UX115E
€ 901,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 140,00
Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise JG137A 1600W Zilver power supply unit

Hewlett Packard Enterprise JG137A 1600W Zilver power supply unit

JG137A
€ 962,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 93,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 61,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 65,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 73,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...