Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP BLp ENET Fiber SFP MOD (378929-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 454,00
excl. BTW (€ 549,34 incl. BTW)
Partnummer:

378929-B21

EAN: 0829160693316 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

BLp ENET Fiber SFP MOD

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco Enet SX Fiber SFP Module

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
SFP transceiver type SX

data storage devices

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 550 m
Soort kabel Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP BLp ENET Fiber SFP MOD.
  Bezig met laden...