Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP BLC 4Gb FC Pass Thru Module (403626-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 3.423,00
excl. BTW € 4.141,83 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

403626-B21

EAN: 0882780187993 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

BLC 4Gb FC Pass Thru Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 71,32 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

BladeSystem c-Class 16 port FC 4GB Fibre Channel Pass-thru Module

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 4000 Mbit/s
Vezel-optische connector FC
Fibre channel-poorten 4

data storage devices

Soort kabel Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

85514
€ 28,00
Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 37,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 47,00
Op voorraad
C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

85505
€ 25,00
Op voorraad
Computerbehuizingen
HP BLc7000 1PH 6PS 10Fan 16 IC Plat Encl

HP BLc7000 1PH 6PS 10Fan 16 IC Plat Encl

681842-B21
€ 13.521,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP BLC 4Gb FC Pass Thru Module.
  Bezig met laden...