Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP BLC VC 8Gb FC 20-Port Opt Kit (572018-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 8.114,00
excl. BTW € 9.817,94 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

572018-B21

EAN: 0884962103005 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

BLC VC 8Gb FC 20-Port Opt Kit

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 169,07 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

ProLiant Virtual Connect 8GB 20-port Fibre Channel Module for c-Class BladeSystem

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Beheerfuncties

Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 20
Fibre channel-poorten 20

Data-uitwisseling

Max. overdrachtssnelheid 8 Gbit/s

Protocollen

Beheerprotocollen SNMP, SMI-S

Minimale systeemeisen

Compatibele producten HP ProLiant / Integrity
HP BladeSystem c-Class

Gewicht en omvang

Breedte 324 mm
Diepte 423 mm
Hoogte 144,7 mm
Gewicht 2 kg

Overige specificaties

Ondersteunde protocollen Fibre Channel

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw netwerkkabel

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw netwerkkabel

83388
€ 5,00
Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable netwerkkabel U/UTP (UTP) Zwart

C2G 10m Cat6 Patch Cable netwerkkabel U/UTP (UTP) Zwart

83412
€ 28,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 37,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 47,00
Op voorraad
C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

85505
€ 25,00
Op voorraad
Computerbehuizingen
HP BLc7000 1PH 6PS 10Fan 16 IC Plat Encl

HP BLc7000 1PH 6PS 10Fan 16 IC Plat Encl

681842-B21
€ 13.521,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP BLC VC 8Gb FC 20-Port Opt Kit.
  Bezig met laden...