Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise Fabric Extender Network transmitter & receiver Grijs (641146-B21)

Hewlett Packard Enterprise Fabric Extender Network transmitter & receiver Grijs (641146-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 9.626,00
excl. BTW € 11.647,46 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

641146-B21

EAN: 0886111250110 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP Cisco B22HP Fabric Extender für c-Class BladeSystem

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise Fabric Extender. Soort: Network transmitter & receiver. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ae. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 70 W. Breedte: 92,8 mm, Diepte: 267,7 mm, Hoogte: 27,9 mm

Der Cisco Fabric Extender für HP BladeSystem (Modell B22HP) ist eine Erweiterung der Cisco Nexus Switch-Struktur für HP Server. Logisch funktioniert der Cisco Fabric Extender als Remote-Adapter eines übergeordneten Cisco Nexus 5000-Switches. Der Fabric Extender und der übergeordnete Nexus-Switch bilden dabei ein verteiltes, modulares System. Der Cisco Fabric Extender für HP BladeSystem leitet den Datenverkehr an einen übergeordneten Cisco Nexus-Switch über acht Ethernet-Uplinks mit je 10 Gbit/s weiter. Kostengünstige Uplink-Verbindungen mit bis zu 10 Metern können über Twinaxial-Kupferkabel eingerichtet werden. Bei längeren Verbindungen mit bis zu 100 Metern können auch optionale Fabric Extender-Transceiver verwendet werden. Standardmäßige SFP+-Glasfaserkabel mit 10 Gbit/s werden ebenfalls unterstützt. Downlinks für jeden Server zeichnen sich durch eine automatische Aushandlung aus und können mit allen HP Ethernet- und CNA-Modulen eingesetzt werden. Dies ermöglicht die Verwendung zahlreicher Ethernet-, FCoE- oder iSCSI-Verbindungen. Durch die nahtlose Übertragung des gesamten Datenverkehrs über den Nexus 5000 kann der Datenverkehr gemäß den über den Nexus-Switch der Serie 5000 etablierten Richtlinien mit einem einzigen, zentralen Verwaltungspunkt gesteuert werden.
Das Cisco Fabric Extender-Modul für HP BladeSystem wird über den übergeordneten Nexus-Switch verwaltet. Eine mehrfache Bereitstellung, Programmierung und Prüfung wird dadurch vermieden.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Technische details

Soort Network transmitter & receiver

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ae

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8

Energie

Stroomverbruik 70 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 10 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 60 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 92,8 mm
Diepte 267,7 mm
Hoogte 27,9 mm
Gewicht 1,27 kg

Kleur

Kleur van het product Grijs

Verpakking

Gewicht pakket 2 kg
Breedte van de verpakking 270 mm
Diepte van de verpakking 352,6 mm
Hoogte van de verpakking 120,7 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

InfiniBand-kabels
HP 7m C-series Active Copper SFP+ Cable

HP 7m C-series Active Copper SFP+ Cable

QK701A
€ 1.080,00
Op voorraad
Computerbehuizingen
HPE BLc7000 1PH 2PS 4Fan Trl IC Plat Enc

HPE BLc7000 1PH 2PS 4Fan Trl IC Plat Enc

681840-B21
€ 5.864,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
HPE Ethernet 10Gb 2P 570FLB Adptr

HPE Ethernet 10Gb 2P 570FLB Adptr

718939-B21

Normale prijs: € 1.304,00

Actieprijs € 1.260,00

Op voorraad
Netwerkkabels
C2G Cbl/5M Grey CAT6 PVC Snagless UTP Patch

C2G Cbl/5M Grey CAT6 PVC Snagless UTP Patch

83370
€ 10,00
Op voorraad
C2G Cbl/2M Blue CAT6 PVC Snagless UTP Patch

C2G Cbl/2M Blue CAT6 PVC Snagless UTP Patch

83388
€ 5,00
Op voorraad
C2G Cbl/10M Black CAT6PVC SLess UTP CB

C2G Cbl/10M Black CAT6PVC SLess UTP CB

83412
€ 29,00
Op voorraad
Niet gecategoriseerd
Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 5m Zwart netwerkkabel

487649-B21
€ 138,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

487652-B21
€ 109,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 3m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 3m netwerkkabel

487655-B21
€ 185,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

537963-B21
€ 190,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack Zwart, Grijs 2400W computerbehuizing

Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack Zwart, Grijs 2400W computerbehuizing

681842-B21
€ 13.488,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+ Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+ Vezel-optiek 850nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

AP783A
€ 920,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise Fabric Extender Network transmitter & receiver Grijs.
  Bezig met laden...