Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP TAPS:MSL2024/1 Ultrium 960/Library/4G FC (AG326B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 6.601,00
excl. BTW € 7.987,21 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AG326B

EAN: 0882780683471 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP StorageWorks MSL2024 Ultrium 960 Library 1 Ultrium 960 drive 4Gb Fibre Channel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 137,54 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP StorageWorks MSL2024 Ultrium 960 Library 1 Ultrium 960 drive 4Gb Fibre Channel

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Formaat 2U
Kleur van het product Grijs

data storage devices

Standaardcapaciteit 9600 GB
Capaciteit met compressie 19200 GB
Ondersteunde Magnetische tapetypes LTO-3
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen Niet ondersteund
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag -30 - 60 °C
Temperatuur, in bedrijf 10 - 35 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 20 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 20 - 90 procent

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 445 x 807 x 88 mm
Gewicht 15,6 kg
Afmetingen verpakking (BxDxH) 580 x 990 x 250 mm
Gewicht pakket 26,1 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise AG121A rack-toebehoren

Hewlett Packard Enterprise AG121A rack-toebehoren

AG121A
€ 532,00
Op voorraad
Tape drives
HP ACC :MSL2024/4048 Ultr 920 Upgrd Kit

HP ACC :MSL2024/4048 Ultr 920 Upgrd Kit

AH173B
€ 2.772,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/FC Upg Kit

HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/FC Upg Kit

AJ042B
€ 4.352,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL/LTO-4/1760/SCSI/Drive Kit

HP TAPS:MSL/LTO-4/1760/SCSI/Drive Kit

AJ819B
€ 3.474,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL2024/4048/8096/SAS/Drive

HP TAPS:MSL2024/4048/8096/SAS/Drive

AH562B
€ 2.693,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/Drive Upg Kit

HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/Drive Upg Kit

AJ041B
€ 3.740,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC Glasvezel kabel OFC

221691-B21
€ 96,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC Glasvezel kabel OFC

221691-B23
€ 122,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1m Premier Flex LC/LC Glasvezel kabel OFNR

Hewlett Packard Enterprise 1m Premier Flex LC/LC Glasvezel kabel OFNR

BK838A
€ 90,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Glasvezel kabel 2 m OFNR Zwart

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Glasvezel kabel 2 m OFNR Zwart

BK839A
€ 96,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 15m Premier Flex LC/LC Glasvezel kabel OFNR

Hewlett Packard Enterprise 15m Premier Flex LC/LC Glasvezel kabel OFNR

BK841A
€ 90,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Glasvezel kabel

QK737A
€ 287,00
Op voorraad
Tape-collectie
HPE StoreEver MSL TapeAssure Adv Lic

HPE StoreEver MSL TapeAssure Adv Lic

TC406A
€ 1.664,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
HP StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-L

HP StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-L

TC406AAE
€ 1.510,00
Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise AN975A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel 2 m

Hewlett Packard Enterprise AN975A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel 2 m

AN975A
€ 229,00
Op voorraad
Opslagsoftware
HPE MSL 2024/4048/8096KMIP Encryp E-LTU

HPE MSL 2024/4048/8096KMIP Encryp E-LTU

TC468AAE
€ 3.992,00
Op voorraad
Lege datatapes
HPE Ultrium 200GB Cartridge 20er Pack

HPE Ultrium 200GB Cartridge 20er Pack

C7971AL
€ 995,00
Op voorraad
HPE Ultrium2 400GB Cartridge 20er Pack

HPE Ultrium2 400GB Cartridge 20er Pack

C7972AL
€ 908,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP TAPS:MSL2024/1 Ultrium 960/Library/4G FC.
  Bezig met laden...