Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP TAPS:MSL2024/1LTO4/Ultrium 1840/FC Lib (AJ034B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 6.498,00
excl. BTW € 7.862,58 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AJ034B

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP MSL2024 1 LTO-4 Ultrium1840 Fibre Channel Library

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP MSL2024 1 LTO-4 Ultrium1840 Fibre Channel Library

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Algemeen

Algolia stock ranking Ja

Ontwerp

Formaat 2U

data storage devices

Standaardcapaciteit 19200 GB
Capaciteit met compressie 38400 GB
Standaard interfaces Fibre Channel
Ondersteunde Magnetische tapetypes LTO-4
Hoeveelheid slots (max) 24

Data-uitwisseling

Overdrachtssnelheid 864 Gbit/s

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 480 x 806 x 87 mm
Gewicht 14,6 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Rack-toebehoren
HP ACC :MSL2024 Rack to Tabletop/Con Kit

HP ACC :MSL2024 Rack to Tabletop/Con Kit

AG121A
€ 532,00
Op voorraad
Tape drives
HP ACC :MSL2024/4048 Ultr 920 Upgrd Kit

HP ACC :MSL2024/4048 Ultr 920 Upgrd Kit

AH173B
€ 2.772,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/FC Upg Kit

HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/FC Upg Kit

AJ042B
€ 4.352,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL/LTO-4/1760/SCSI/Drive Kit

HP TAPS:MSL/LTO-4/1760/SCSI/Drive Kit

AJ819B
€ 3.474,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL2024/4048/8096/SAS/Drive

HP TAPS:MSL2024/4048/8096/SAS/Drive

AH562B
€ 2.693,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/Drive Upg Kit

HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/Drive Upg Kit

AJ041B
€ 3.740,00
Op voorraad
Tape-collectie
HPE StoreEver MSL TapeAssure Adv Lic

HPE StoreEver MSL TapeAssure Adv Lic

TC406A
€ 1.645,00
Op voorraad
Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
HP StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-L

HP StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-L

TC406AAE
€ 1.510,00
Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
HP 2M EXT MINI-SAS TO 4X1 MINI

HP 2M EXT MINI-SAS TO 4X1 MINI

AN975A
€ 229,00
Op voorraad
Niet gecategoriseerd
HPE MSL 2024/4048/8096KMIP Encryp E-LTU

HPE MSL 2024/4048/8096KMIP Encryp E-LTU

TC468AAE
€ 3.946,00
Op voorraad
HP Server HP Controller H222 Host Bus Adapter SATA/SAS G8

HP Server HP Controller H222 Host Bus Adapter SATA/SAS G8

650926-B21
€ 283,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

QK737A
€ 287,00
Op voorraad
Lege datatapes
HPE Ultrium 200GB Cartridge 20er Pack

HPE Ultrium 200GB Cartridge 20er Pack

C7971AL
€ 995,00
Op voorraad
HPE Ultrium2 400GB Cartridge 20er Pack

HPE Ultrium2 400GB Cartridge 20er Pack

C7972AL
€ 908,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP TAPS:MSL2024/1LTO4/Ultrium 1840/FC Lib.
  Bezig met laden...