Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 8/80 Base 48-ports Enabled SAN Switch (AM871B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 34.995,00
excl. BTW € 42.343,95 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AM871B

EAN: 0887111279088 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 8/80 Base 48-ports Enabled SAN Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

HP 8/80 Base 48-ports Enabled SAN Switch

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 2U

Beheerfuncties

Switch type Managed

Poorten & interfaces

Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
Console port RS-232

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 8 Gb/s
Switchingcapaciteit 1,280 Gbit/s

Energie

AC invoer frequentie 47/63
Stroomverbruik 260 W
Vermogenstoevoer inclusief Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
Hoogte bij opslag 0 - 12000 m
Warmtedissipatie 938 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 254 mm
Diepte 547,6 mm
Hoogte 785,9 mm
Gewicht 20,5 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Diskette-collectie
HP StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Small Business SAN Starter Kit

HP StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Small Business SAN Starter Kit

AP847B
€ 10.212,00
Op voorraad
HP StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit

HP StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit

AP848B
€ 19.603,00
Op voorraad
HP 3PAR StoreServ Flash 400 4Node Base

HP 3PAR StoreServ Flash 400 4Node Base

C8R37A
€ 77.681,00
Op voorraad
HP 3PAR StoreServ Flash 400 2Node Base

HP 3PAR StoreServ Flash 400 2Node Base

C8R35A
€ 43.028,00
Op voorraad
HP StorageWorks P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Smart Array System

HP StorageWorks P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Smart Array System

AP845B
€ 5.980,00
Op voorraad
HP StorageWorks P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System

HP StorageWorks P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System

AP846B
€ 6.312,00
Op voorraad
Opslagbehuizingen
HP 3PAR StoreServ 7200 2-N Storage Base

HP 3PAR StoreServ 7200 2-N Storage Base

QR482A
€ 13.833,00
Op voorraad
HP 3PAR StoreServ 7400 2-N Storage Base

HP 3PAR StoreServ 7400 2-N Storage Base

QR483A
€ 24.894,00
Op voorraad
RAID-controllers
HP SAN Network Advisor Pro Plus SW

HP SAN Network Advisor Pro Plus SW

TC353A
€ 17.873,00
Op voorraad
HP Intelligent Infrastructure Analyzer Software LTU

HP Intelligent Infrastructure Analyzer Software LTU

TC400A
€ 217,00
Op voorraad
Netwerk-switches
HPE B-ser 32-64 Extd Fab SW LTU

HPE B-ser 32-64 Extd Fab SW LTU

313458-B21
€ 4.134,00
Op voorraad
Opslagnetwerk-tools
HPE INTELLIGENT INFT ANLYZER SW V2 E-LTU

HPE INTELLIGENT INFT ANLYZER SW V2 E-LTU

TC472AAE
€ 868,00
Op voorraad
Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

QK737A
€ 287,00
Op voorraad
Opslagsoftware
HPE B-ser Mid/High ISL Trunking E-LTU

HPE B-ser Mid/High ISL Trunking E-LTU

J4V61AAE
€ 4.628,00
Op voorraad
Enterprise resource planning (ERP) software
HP Intelligent Inft Analyzer SW E-LTU

HP Intelligent Inft Analyzer SW E-LTU

TC400AAE
€ 244,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP 8/80 Base 48-ports Enabled SAN Switch.
  Bezig met laden...