Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP ACC :MPX200 Multifunction Router 1GbE (AP771B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 9.266,00
excl. BTW € 11.211,86 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AP771B

Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP StorageWorks MPX200 1Gb Ethernet Base Multifunction Router

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 193,07 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP StorageWorks MPX200 1Gb Ethernet Base Multifunction Router

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Formaat 1U

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 4
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 8 Gbit/s

Energie

Vermogenstoevoer inclusief Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 5 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 93 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
Hoogte bij opslag 0 - 15000 m

Gewicht en omvang

Breedte 216 mm
Diepte 546 mm
Hoogte 40 mm
Gewicht 8,16 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Opslagbehuizingen
HP 3PAR StoreServ 7200 2-N Storage Base

HP 3PAR StoreServ 7200 2-N Storage Base

QR482A
€ 13.833,00
Op voorraad
HP 3PAR StoreServ 7400 2-N Storage Base

HP 3PAR StoreServ 7400 2-N Storage Base

QR483A
€ 24.894,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
HP CABL:Fibre/30m/Multimode LC SC

HP CABL:Fibre/30m/Multimode LC SC

221691-B26
€ 143,00
Op voorraad
HP CABL:Fibre/2m/Multimode LC SC

HP CABL:Fibre/2m/Multimode LC SC

221691-B21
€ 96,00
Op voorraad
HP CABL:Fibre/15m/Multimode LC SC

HP CABL:Fibre/15m/Multimode LC SC

221691-B23
€ 122,00
Op voorraad
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

QK737A
€ 287,00
Op voorraad
InfiniBand-kabels
HP CABL:7m C-series Active Copper SFP+

HP CABL:7m C-series Active Copper SFP+

QK701A
€ 1.080,00
Op voorraad
Diskette-collectie
HP 3PAR StoreServ Flash 400 4Node Base

HP 3PAR StoreServ Flash 400 4Node Base

C8R37A
€ 77.681,00
Op voorraad
HP 3PAR StoreServ Flash 400 2Node Base

HP 3PAR StoreServ Flash 400 2Node Base

C8R35A
€ 43.028,00
Op voorraad
Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
C2G Cbl/5M Grey CAT6 PVC Snagless UTP Patch

C2G Cbl/5M Grey CAT6 PVC Snagless UTP Patch

83370
€ 9,00
Op voorraad
C2G Cbl/2M Blue CAT6 PVC Snagless UTP Patch

C2G Cbl/2M Blue CAT6 PVC Snagless UTP Patch

83388
€ 5,00
Op voorraad
C2G Cbl/10M Black CAT6PVC SLess UTP CB

C2G Cbl/10M Black CAT6PVC SLess UTP CB

83412
€ 27,00
Op voorraad
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl

HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl

QK729A
€ 326,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP ACC :MPX200 Multifunction Router 1GbE.
  Bezig met laden...