Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP TAPS:MSL8048/0-drive/48 Slot/Tape Librar (AU300A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 11.687,00
excl. BTW € 14.141,27 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AU300A

EAN: 0884962182741 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP MSL8048 0-drive 48 Slot Tape Library

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP MSL8048 0-drive 48 Slot Tape Library

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Formaat 8U

data storage devices

Drive, omvang buffer 64 MB
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 256-bit AES
Hoeveelheid slots (max) 48
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur

Energie

Stroomvoorziening 100 - 240 VAC, 50/60 Hz, 2.5A
Stroomverbruik 312 W

Eisen aan de omgeving

Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m
Hoogte bij opslag 0 - 10675 m
Temperatuur bij opslag -30 - 60 °C
Temperatuur, in bedrijf 10 - 35 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 20 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 20 - 90 procent

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 655,3 x 1026,2 x 673,1 mm
Gewicht 68,5 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Tape drives
HP ACC :MSL2024/4048 Ultr 920 Upgrd Kit

HP ACC :MSL2024/4048 Ultr 920 Upgrd Kit

AH173B
€ 2.772,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/FC Upg Kit

HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/FC Upg Kit

AJ042B
€ 4.352,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL/LTO-4/1760/SCSI/Drive Kit

HP TAPS:MSL/LTO-4/1760/SCSI/Drive Kit

AJ819B
€ 3.474,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL2024/4048/8096/SAS/Drive

HP TAPS:MSL2024/4048/8096/SAS/Drive

AH562B
€ 2.693,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/Drive Upg Kit

HP TAPS:MSL/LTO4/Ultrium 1840/Drive Upg Kit

AJ041B
€ 3.740,00
Op voorraad
Tape-collectie
HPE StoreEver MSL TapeAssure Adv Lic

HPE StoreEver MSL TapeAssure Adv Lic

TC406A
€ 1.645,00
Op voorraad
Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
HP StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-L

HP StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-L

TC406AAE
€ 1.510,00
Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
HP 2M EXT MINI-SAS TO 4X1 MINI

HP 2M EXT MINI-SAS TO 4X1 MINI

AN975A
€ 229,00
Op voorraad
Niet gecategoriseerd
HPE MSL 2024/4048/8096KMIP Encryp E-LTU

HPE MSL 2024/4048/8096KMIP Encryp E-LTU

TC468AAE
€ 3.946,00
Op voorraad
HP Server HP Controller H222 Host Bus Adapter SATA/SAS G8

HP Server HP Controller H222 Host Bus Adapter SATA/SAS G8

650926-B21
€ 283,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

QK737A
€ 287,00
Op voorraad
Lege datatapes
HPE Ultrium 200GB Cartridge 20er Pack

HPE Ultrium 200GB Cartridge 20er Pack

C7971AL
€ 995,00
Op voorraad
HPE Ultrium2 400GB Cartridge 20er Pack

HPE Ultrium2 400GB Cartridge 20er Pack

C7972AL
€ 908,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP TAPS:MSL8048/0-drive/48 Slot/Tape Librar.
  Bezig met laden...