Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP StoreOnce 2620 iSCSI Backup (BB852A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 5.981,00
excl. BTW € 7.237,01 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

BB852A

EAN: 0887111510198 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP StoreOnce 2620 iSCSI Backup

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP StoreOnce 2620 iSCSI Backup

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Algemeen

Algolia stock ranking Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
HP CABL:Fibre/2m/Multimode LC SC

HP CABL:Fibre/2m/Multimode LC SC

221691-B21
€ 96,00
Op voorraad
HP CABL:Fibre/15m/Multimode LC SC

HP CABL:Fibre/15m/Multimode LC SC

221691-B23
€ 122,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
HPE StoreOnce 2000/3000 Sec Pack LTU

HPE StoreOnce 2000/3000 Sec Pack LTU

BB891A
€ 169,00
Op voorraad
HP StoreOnce 2000/3000 Catalyst LTU

HP StoreOnce 2000/3000 Catalyst LTU

BB887A
€ 169,00
Op voorraad
Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
Niet gecategoriseerd
HPE StoreOnce 2600/2700 Spk E-LTU

HPE StoreOnce 2600/2700 Spk E-LTU

BB891AAE
€ 217,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP StoreOnce 2620 iSCSI Backup.
  Bezig met laden...