Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP CABL:1m Premier Flex LC/LC Optical Cable (BK838A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 90,00
excl. BTW (€ 108,90 incl. BTW)
Partnummer:

BK838A

EAN: 0885631693902 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 1m Premier Flex LC/LC Optical Cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

HP 1m Premier Flex LC/LC Optical Cable

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort kabel OFNR
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Golflengte 850 nm
Certificering LSZH, cUL OFN FT4
Verlies van insertion 0,5 dB
Soort stekkers Mannelijk/Mannelijk
RoHS compliance Ja

Gewicht en omvang

Lengte snoer 1 m
Gewicht 450 g

Overige specificaties

Materiaal Thermoplastic

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Tape autoloaders|libs
HP TAPS:MSL4048/2 Ultrium 960/Library

HP TAPS:MSL4048/2 Ultrium 960/Library

AG323A
€ 12.207,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL2024/1 Ultrium 960/Library/4G FC

HP TAPS:MSL2024/1 Ultrium 960/Library/4G FC

AG326B
€ 7.248,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL2024/2 Ultrium 920/Library

HP TAPS:MSL2024/2 Ultrium 920/Library

AH170A
€ 8.922,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL2024/1 Ultrium 960/Library

HP TAPS:MSL2024/1 Ultrium 960/Library

AG115A
€ 6.838,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL2024/1 Ultrium 448/Library

HP TAPS:MSL2024/1 Ultrium 448/Library

AG116A
€ 5.390,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL4048/2 Ultrium 920/Library

HP TAPS:MSL4048/2 Ultrium 920/Library

AH172A
€ 10.297,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL8096FC/Ultrium 960/2 dr/RM/FC

HP TAPS:MSL8096FC/Ultrium 960/2 dr/RM/FC

AH218A
€ 21.847,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL4048/Ultrium 920/SAS/Tape Lib

HP TAPS:MSL4048/Ultrium 920/SAS/Tape Lib

AH560A
€ 8.080,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL4048/1LTO4/Ultrium 1840/Lib

HP TAPS:MSL4048/1LTO4/Ultrium 1840/Lib

AJ035A
€ 11.690,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL4048/2LTO4/Ultrium 1840/Lib

HP TAPS:MSL4048/2LTO4/Ultrium 1840/Lib

AJ037A
€ 17.990,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL8096/2LTO4/Ultrium 1840/Lib

HP TAPS:MSL8096/2LTO4/Ultrium 1840/Lib

AJ039A
€ 25.174,00
Op voorraad
HP TAPS:MSL4048/2LTO4/Ultr 1760/SCSI/Lib

HP TAPS:MSL4048/2LTO4/Ultr 1760/SCSI/Lib

AJ818A
€ 11.781,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter

HP CN1100E 2P Converged Network Adapter

BK835A
€ 1.530,00
Op voorraad
HP STOR:Cisco MDS 9124e/12 port/Fabric Sw

HP STOR:Cisco MDS 9124e/12 port/Fabric Sw

AG641A

Normale prijs: € 5.315,00

Actieprijs € 5.102,00

Op voorraad
HP STOR:Cisco MDS 9124e/24 port/Fabric Sw

HP STOR:Cisco MDS 9124e/24 port/Fabric Sw

AG642A

Normale prijs: € 8.419,00

Actieprijs € 8.082,00

Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP CABL:1m Premier Flex LC/LC Optical Cable.
  Bezig met laden...