Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP SN6500B 96/96 PowerPack+ FC Switch (C8R42A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 63.513,00
excl. BTW € 76.850,73 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

C8R42A

Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP SN6500B 96/96 PowerPack+ FC Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 1323,41 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP SN6500B 96/96 PowerPack+ FC Switch

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 2U

Beheerfuncties

Switch type Managed
Quality of Service (QoS) Ja

Netwerk

Full duplex Ja
10G support Nee
Auto-sensing Ja

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 16 Gbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector LC

Energie

Stroomverbruik 350 W
Redundante voeding Ja

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Nee

Gewicht en omvang

Breedte 429 mm
Diepte 609 mm
Hoogte 86 mm
Gewicht 16,9 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Opslagbehuizingen
HP 3PAR StoreServ 7200 2-N Storage Base

HP 3PAR StoreServ 7200 2-N Storage Base

QR482A
€ 13.833,00
Op voorraad
HP 3PAR StoreServ 7400 2-N Storage Base

HP 3PAR StoreServ 7400 2-N Storage Base

QR483A
€ 24.894,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
HP SOFW:SAN Network Advisor Pro Plus SW

HP SOFW:SAN Network Advisor Pro Plus SW

TC353A
€ 17.873,00
Op voorraad
HPE B-ser 32-64 Extd Fab SW LTU

HPE B-ser 32-64 Extd Fab SW LTU

313458-B21
€ 4.134,00
Op voorraad
HPE StoreFabric SN6500B 24Port FC UPG LT

HPE StoreFabric SN6500B 24Port FC UPG LT

TC440A
€ 22.708,00
Op voorraad
Diskette-collectie
HP 3PAR StoreServ Flash 400 4Node Base

HP 3PAR StoreServ Flash 400 4Node Base

C8R37A
€ 77.681,00
Op voorraad
HP 3PAR StoreServ Flash 400 2Node Base

HP 3PAR StoreServ Flash 400 2Node Base

C8R35A
€ 43.028,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
HP B-SERIES 16GB SFP+LW 10KM XCVR

HP B-SERIES 16GB SFP+LW 10KM XCVR

QK725A
€ 1.583,00
Op voorraad
HPE B-series 10Gb SFP+SR XCVR

HPE B-series 10Gb SFP+SR XCVR

QK726A
€ 811,00
Op voorraad
Opslagnetwerk-tools
HPE INTELLIGENT INFT ANLYZER SW V2 E-LTU

HPE INTELLIGENT INFT ANLYZER SW V2 E-LTU

TC472AAE
€ 863,00
Op voorraad
Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

QK737A
€ 287,00
Op voorraad
Opslagsoftware
HPE B-ser Mid/High ISL Trunking E-LTU

HPE B-ser Mid/High ISL Trunking E-LTU

J4V61AAE
€ 5.091,00
Op voorraad
RAID-controllers
HP SOFW:Intelligent Inft Analyzer SW LTU

HP SOFW:Intelligent Inft Analyzer SW LTU

TC400A
€ 208,00
Op voorraad
Enterprise resource planning (ERP) software
HP SOFW:Intelligent Inft Analyzer SW E-LTU

HP SOFW:Intelligent Inft Analyzer SW E-LTU

TC400AAE
€ 244,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP SN6500B 96/96 PowerPack+ FC Switch.
  Bezig met laden...