Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch (C8S47A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 17.288,00
excl. BTW € 20.918,48 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

C8S47A

EAN: 0887758296820 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 360,23 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Kleur van het product Grijs

Beheerfuncties

Switch type Managed

Poorten & interfaces

Aantal moduleslots SPF+ 12

Netwerk

Full duplex Ja

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 16 Gbit/s

Energie

Vermogenstoevoer inclusief Nee

Gewicht en omvang

Breedte 268,5 mm
Diepte 192,8 mm
Hoogte 27,9 mm
Gewicht 1,5 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Diskette-collectie
HP STOR:P2000 G3 FC MSA DC SB SAN Start Kit

HP STOR:P2000 G3 FC MSA DC SB SAN Start Kit

AP847B
€ 10.212,00
Op voorraad
HP STOR:P2000 G3 FC MSA DC VSAN Starter Kit

HP STOR:P2000 G3 FC MSA DC VSAN Starter Kit

AP848B
€ 19.603,00
Op voorraad
HP 3PAR StoreServ Flash 400 4Node Base

HP 3PAR StoreServ Flash 400 4Node Base

C8R37A
€ 77.681,00
Op voorraad
HP 3PAR StoreServ Flash 400 2Node Base

HP 3PAR StoreServ Flash 400 2Node Base

C8R35A
€ 43.028,00
Op voorraad
HP STOR:P2000 G3 MSA FC Dual Ctrl LFF Array

HP STOR:P2000 G3 MSA FC Dual Ctrl LFF Array

AP845B
€ 5.980,00
Op voorraad
HP STOR:P2000 G3 MSA FC Dual Ctrl SFF Array

HP STOR:P2000 G3 MSA FC Dual Ctrl SFF Array

AP846B
€ 6.312,00
Op voorraad
Opslagbehuizingen
HP 3PAR StoreServ 7200 2-N Storage Base

HP 3PAR StoreServ 7200 2-N Storage Base

QR482A
€ 13.833,00
Op voorraad
HP 3PAR StoreServ 7400 2-N Storage Base

HP 3PAR StoreServ 7400 2-N Storage Base

QR483A
€ 24.894,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
HP SOFW:SAN Network Advisor Pro Plus SW

HP SOFW:SAN Network Advisor Pro Plus SW

TC353A
€ 17.873,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
HP B-SERIES 16GB SFP+LW 10KM XCVR

HP B-SERIES 16GB SFP+LW 10KM XCVR

QK725A
€ 1.583,00
Op voorraad
Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
Netwerk-software
HPE Brocade 16Gb Embdd Switch PP+Upgr LT

HPE Brocade 16Gb Embdd Switch PP+Upgr LT

TC464A
€ 6.579,00
Op voorraad
Garantie|support
HPE B-ser Entry Switch ISL Trunking E-LT

HPE B-ser Entry Switch ISL Trunking E-LT

T5527AAE
€ 3.467,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
HPE Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upg E

HPE Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upg E

T5517AAE
€ 2.902,00
Op voorraad
Network management software
HP 8/12c BladeSystem 12-pt Upgr LTU

HP 8/12c BladeSystem 12-pt Upgr LTU

T5517A
€ 4.472,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch.
  Bezig met laden...