Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP StorageWorks D2D2502i Backup System (EJ002A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 6.672,00
excl. BTW € 8.073,12 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

EJ002A

EAN: 0884962045831 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP StorageWorks D2D2504i Backup System

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 139,02 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP StorageWorks D2D2504i Backup System

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
HP CABL:Fibre/2m/Multimode LC SC

HP CABL:Fibre/2m/Multimode LC SC

221691-B21
€ 96,00
Op voorraad
HP CABL:Fibre/15m/Multimode LC SC

HP CABL:Fibre/15m/Multimode LC SC

221691-B23
€ 122,00
Op voorraad
HP CABL:Fibre/30m/Multimode>LC<>LC

HP CABL:Fibre/30m/Multimode>LC<>LC

221692-B26
€ 167,00
Op voorraad
HP CABL:Fibre/50m/Multimode>LC<>LC

HP CABL:Fibre/50m/Multimode>LC<>LC

221692-B27
€ 232,00
Op voorraad
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl

QK737A
€ 287,00
Op voorraad
Tape drives
HP TAPS:Ultrium 920/1U Rackmount/Tape Drive

HP TAPS:Ultrium 920/1U Rackmount/Tape Drive

EH903A
€ 1.934,00
Op voorraad
HP TAPS:1U Ultrium 1760/SAS/RackMount Kit

HP TAPS:1U Ultrium 1760/SAS/RackMount Kit

EH946B
€ 2.847,00
Op voorraad
Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP StorageWorks D2D2502i Backup System.
  Bezig met laden...