Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP StorageWorks D2D2504i Backup System (EJ002B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 6.683,00
excl. BTW € 8.086,43 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

EJ002B

EAN: 0884962701782 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP StorageWorks D2D2504i Backup System

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP StorageWorks D2D2504i Backup System

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Type behuizing Rack (1U)

Opslagmedia

Aantal storage drives geïnstalleerd 4
Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit 4000 GB
Opslag schijf-interface SATA II
Capaciteit opslag-drive 1000 GB
Soorten RAID 5, 6
Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Rotatiesnelheid harde schijf 7200 RPM

Gewicht en omvang

Gewicht 20 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 448 x 682 x 43 mm
Maat 44,8 cm (17.6")
Netwerkfuncties Gigabit Ethernet

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
HP CABL:Fibre/2m/Multimode LC SC

HP CABL:Fibre/2m/Multimode LC SC

221691-B21
€ 96,00
Op voorraad
HP CABL:Fibre/15m/Multimode LC SC

HP CABL:Fibre/15m/Multimode LC SC

221691-B23
€ 122,00
Op voorraad
HP CABL:Fibre/30m/Multimode>LC<>LC

HP CABL:Fibre/30m/Multimode>LC<>LC

221692-B26
€ 167,00
Op voorraad
HP CABL:Fibre/50m/Multimode>LC<>LC

HP CABL:Fibre/50m/Multimode>LC<>LC

221692-B27
€ 232,00
Op voorraad
Tape drives
HP TAPS:Ultrium 920/1U Rackmount/Tape Drive

HP TAPS:Ultrium 920/1U Rackmount/Tape Drive

EH903A

Normale prijs: € 1.934,00

Actieprijs € 1.873,00

Op voorraad
Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP StorageWorks D2D2504i Backup System.
  Bezig met laden...