Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 FC Dual Controller 3600GB Rack (2U) Zwart disk array (H6Z83A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 6.063,00

Actieprijs € 5.888,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

H6Z83A

EAN: 0887758929063 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

"HP MSA 2040 FC 6x600 SAS SFF Bndl/TV"

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 FC Dual Controller. Geïnstalleerde opslag-drive: HDD, Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 3600 GB, Ondersteunde types opslag-drives: HDD, SSD. Type behuizing: Rack (2U), Kleur van het product: Zwart. Breedte: 736 mm, Diepte: 660 mm, Hoogte: 280 mm

Changing storage needs for server customers now requires greater levels of performance and functionality at a lower cost of ownership. The next generation HP MSA 2040 Storage arrays raises the bar & uniquely addresses HP ProLiant customers' shared storage and data protection needs, reduces TCO while dramatically increasing performance using technologies such as Solid State Drives, Snap and Volume copy, Replication and SEDs.

The MSA 2040 Storage arrays are positioned to provide an excellent value for customers needing increasing performance to support initiatives such as consolidation and virtualization. The MSA 2040 delivers this performance by leveraging new controller architecture with a new processor, four ports with 4GB cache per controller and using drive technologies such as SSDs.

The MSA 2040 Storage ships standard with 64 Snapshots and Volume Copy enabled for increased data protection and allow replication with optional Remote Snap software between arrays (FC or iSCSI only).

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Type behuizing Rack (2U)
Kleur van het product Zwart

Opslagmedia

Opslagdrives geïnstalleerd Ja
Geïnstalleerde opslag-drive HDD
Aantal storage drives geïnstalleerd 6
Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit 3600 GB
Ondersteunde types opslag-drives HDD, SSD
Aantal storage drives ondersteund 24
Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI (SAS)
Capaciteit opslag-drive 600 GB
Opslag schijfgrootte 2.5"
Rotatiesnelheid harde schijf 10000 RPM

Poorten & interfaces

Host-poorten 8
Fibre Channel Ja

Gewicht en omvang

Breedte 736 mm
Diepte 660 mm
Hoogte 280 mm
Gewicht 37 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 659818-B21 Intern Fiber 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 659818-B21 Intern Fiber 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

659818-B21
€ 716,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise P2000 300GB 6G SAS 15K rpm LFF Dual Port Enterprise Hard Drive 300GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise P2000 300GB 6G SAS 15K rpm LFF Dual Port Enterprise Hard Drive 300GB SAS interne harde schijf

AP858A

Normale prijs: € 398,00

Actieprijs € 372,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise AP859A 450GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AP859A 450GB SAS interne harde schijf

AP859A
€ 409,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AW564A
€ 11.244,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise NC532m Intern Ethernet 40000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise NC532m Intern Ethernet 40000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

467799-B21
€ 601,00
Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

J9281B
€ 107,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart netwerkkabel

J9285B
€ 178,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart netwerkkabel

JD095C
€ 119,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart netwerkkabel

JD097C
€ 154,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart netwerkkabel

JG081C
€ 172,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart netwerkkabel

JD096C
€ 127,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ837A
€ 95,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ838A
€ 133,00
Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart coax-kabel

J9283B
€ 132,00
Op voorraad
Signaalkabels
Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

537963-B21
€ 223,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

A8002B
€ 1.039,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

A8003B
€ 1.664,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AJ820B
€ 6.229,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AJ821B
€ 9.552,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise AM868B Managed network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM868B Managed network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

AM868B
€ 4.700,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

AM871B
€ 34.280,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise AM872B Gigabit Ethernet (10/100/1000) 2U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM872B Gigabit Ethernet (10/100/1000) 2U Grijs netwerk-switch

AM872B
€ 48.083,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AJ822B
€ 14.355,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart netwerkkabel

JC784C
€ 195,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise H 8/20q Managed 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise H 8/20q Managed 1U Grijs

AQ233B
€ 3.162,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise H 8/20q Managed 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise H 8/20q Managed 1U Grijs

AK242B
€ 4.337,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise SN6000 Managed 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise SN6000 Managed 1U Zwart

AW576B
€ 10.723,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise H SN6000 Managed 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise H SN6000 Managed 1U Zwart

BK780B
€ 3.694,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise SN6000 Stackable 8Gb 24-port Single Power Fibre Channel Switch Managed 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise SN6000 Stackable 8Gb 24-port Single Power Fibre Channel Switch Managed 1U Zwart

AW575B
€ 8.340,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

QW971A

Normale prijs: € 829,00

Actieprijs € 518,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q Intern Fiber 16000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

QW972A

Normale prijs: € 1.282,00

Actieprijs € 722,00

Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 1606 Managed 1U Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 1606 Managed 1U Zilver

AP862B
€ 10.263,00
Op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise C8R10A 2.5" Zwart opslagbehuizing

Hewlett Packard Enterprise C8R10A 2.5" Zwart opslagbehuizing

C8R10A
€ 2.157,00
Op voorraad
Solid-state drives
Hewlett Packard Enterprise 400GB 6G SAS SFF SAS

Hewlett Packard Enterprise 400GB 6G SAS SFF SAS

C8R20A
€ 3.068,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 450GB 6G SAS 10K SFF 450GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise 450GB 6G SAS 10K SFF 450GB SAS interne harde schijf

E2D56A
€ 291,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 disk array

C8R11A
€ 3.570,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 disk array

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 disk array

C8R13A
€ 3.310,00
Op voorraad
Solid-state drives
Hewlett Packard Enterprise 800GB 6G SAS SFF SAS

Hewlett Packard Enterprise 800GB 6G SAS SFF SAS

C8R21A

Normale prijs: € 6.079,00

Actieprijs € 5.741,00

Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Controller Intern SAS interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Controller Intern SAS interfacekaart/-adapter

C8S53A

Normale prijs: € 2.060,00

Actieprijs € 1.838,00

Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Switch Zwart

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Switch Zwart

BK764A
€ 3.948,00
Op voorraad
Data-opslag-servers
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Rack (2U) Ethernet LAN Zwart, Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Rack (2U) Ethernet LAN Zwart, Zilver

B7E00A

Normale prijs: € 4.373,00

Actieprijs € 2.390,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive 4000GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive 4000GB SAS interne harde schijf

C8R26A

Normale prijs: € 568,00

Actieprijs € 397,00

Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack 10000Mbit/s SFP+ Multimode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack 10000Mbit/s SFP+ Multimode netwerk transceiver module

C8R25A

Normale prijs: € 761,00

Actieprijs € 462,00

Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 1.0m Mini SAS HD 1m

Hewlett Packard Enterprise 1.0m Mini SAS HD 1m

716195-B21
€ 78,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Zwart

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Zwart

BK763A
€ 2.068,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software LTU

Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software LTU

TC463A
€ 1.768,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 451871-B21 Intern netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 451871-B21 Intern netwerkkaart & -adapter

451871-B21
€ 716,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 5m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 5m Zwart netwerkkabel

487649-B21
€ 137,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 450GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr 450GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise MSA 450GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr 450GB SAS interne harde schijf

J9F41A

Normale prijs: € 517,00

Actieprijs € 366,00

Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m RAID controller

Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m RAID controller

513778-B21
€ 1.148,00
Op voorraad
Data-opslag-servers
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Ethernet LAN Zwart

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Opslagserver Ethernet LAN Zwart

B7E01A
€ 3.713,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise Smart Array P731m/512 FBWC 6Gb 4-ports Ext Mezzanine SAS PCI Express 3.0 RAID controller

Hewlett Packard Enterprise Smart Array P731m/512 FBWC 6Gb 4-ports Ext Mezzanine SAS PCI Express 3.0 RAID controller

698536-B21
€ 726,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise AH400A Intern SCSI interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise AH400A Intern SCSI interfacekaart/-adapter

AH400A
€ 3.223,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 456972-B21 Intern netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 456972-B21 Intern netwerkkaart & -adapter

456972-B21
€ 723,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

487652-B21
€ 118,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 3m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 3m netwerkkabel

487655-B21
€ 220,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

487658-B21
€ 289,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Full Switch

Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Full Switch

AP863B
€ 35.870,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Power Pack+ Switch

Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Power Pack+ Switch

AP864B
€ 43.893,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 140,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AW563A
€ 7.305,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter netwerkkaart & -adapter

AH402A
€ 2.871,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise MSA 512-Snapshot Software LTU

Hewlett Packard Enterprise MSA 512-Snapshot Software LTU

TC462A
€ 1.994,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise QMH2572 Intern 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise QMH2572 Intern 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

651281-B21

Normale prijs: € 503,00

Actieprijs € 347,00

Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 1m Mini-SAS 1m

Hewlett Packard Enterprise 1m Mini-SAS 1m

716189-B21
€ 77,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise H221 Intern SAS interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise H221 Intern SAS interfacekaart/-adapter

729552-B21
€ 188,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ836A
€ 93,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF 300GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF 300GB SAS interne harde schijf

E2D55A
€ 232,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC Glasvezel kabel

QK733A
€ 84,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class netwerkkaart & -adapter

AW564A
€ 0,00
Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise External Mini SAS 1m 1m Zwart

Hewlett Packard Enterprise External Mini SAS 1m 1m Zwart

407337-B21
€ 83,00
Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise External Mini SAS 2m 2m Zwart

Hewlett Packard Enterprise External Mini SAS 2m 2m Zwart

407339-B21
€ 91,00
Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 432238-B21 4m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise 432238-B21 4m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

432238-B21
€ 99,00
Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 2m Mini-SAS 2m

Hewlett Packard Enterprise 2m Mini-SAS 2m

716191-B21
€ 120,00
Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 4m Mini-SAS 4m

Hewlett Packard Enterprise 4m Mini-SAS 4m

716193-B21
€ 160,00
Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 2.0m Mini SAS HD 2m

Hewlett Packard Enterprise 2.0m Mini SAS HD 2m

716197-B21
€ 101,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel Intern interfacekaart/-adapter

AJ762B

Normale prijs: € 540,00

Actieprijs € 308,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise AJ764A Intern netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AJ764A Intern netwerkkaart & -adapter

AJ764A

Normale prijs: € 847,00

Actieprijs € 459,00

Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A 0.5m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ833A
€ 61,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 65,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw netwerkkabel

AJ835A
€ 73,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise AK344A Intern netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AK344A Intern netwerkkaart & -adapter

AK344A

Normale prijs: € 558,00

Actieprijs € 304,00

Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

AP769B
€ 1.116,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA Intern Ethernet 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA Intern Ethernet 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

AP770B
€ 1.499,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise AP861A 1024GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AP861A 1024GB SAS interne harde schijf

AP861A
€ 267,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise AW555A 2000GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AW555A 2000GB SAS interne harde schijf

AW555A

Normale prijs: € 469,00

Actieprijs € 416,00

Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack 8000Mbit/s SFP+ Multimode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack 8000Mbit/s SFP+ Multimode netwerk transceiver module

C8R23A
€ 198,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 16Gb SW SFP+ 4-pack 16000Mbit/s SFP+ Multimode netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise 16Gb SW SFP+ 4-pack 16000Mbit/s SFP+ Multimode netwerk transceiver module

C8R24A
€ 813,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise C8S75A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise C8S75A 1000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

C8S75A
€ 284,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC Glasvezel kabel

QK732A
€ 79,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC Glasvezel kabel

QK734A
€ 81,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC Glasvezel kabel

QK735A
€ 113,00
Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed 1U Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed 1U Zilver

AM866B
€ 2.439,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & -adapters
Hewlett Packard Enterprise AE311A Intern 4000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AE311A Intern 4000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

AE311A
€ 925,00
Op voorraad
Interfacecard|adapter
Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb Intern SCSI interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb Intern SCSI interfacekaart/-adapter

AJ763B

Normale prijs: € 950,00

Actieprijs € 881,00

Op voorraad
Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

AM867B

Normale prijs: € 2.947,00

Actieprijs € 1.884,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise QK703A 3072GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise QK703A 3072GB SAS interne harde schijf

QK703A
€ 540,00
Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software E-LTU

Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software E-LTU

TC463AAE
€ 1.925,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m 50m LC LC Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m 50m LC LC Glasvezel kabel

QK737A
€ 284,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 FC Dual Controller 3600GB Rack (2U) Zwart disk array.
  Bezig met laden...