Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP X131 10G X2 SC LR TRANSCEIVER (J8437A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 2.392,00
excl. BTW € 2.894,32 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J8437A

EAN: 0829160455075 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

X131 10G X2 SC LR TRANSCEIVER

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 49,84 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

X131 10G X2 SC LR Transceiver: An X2 format 10-gigabit Transceiver with SC connectors using LR technology.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Maximaal bereik 10000 m

Certificaten

Certificering ITU-T G.652

Gewicht en omvang

Gewicht 160 g

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 10/100/1000BASE-T(X), 10Gbase-LR
Full duplex Ja
Afmetingen (BxDxH) 14,2 x 34,8 x 4,3 mm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae
Aansluitingen 1 x 10GBase-LR
1 x SC 10GBase-LR

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk-switches
HP ProCurve E5406 zl2 Switch **New Retail**

HP ProCurve E5406 zl2 Switch **New Retail**

J9821A#ABB
€ 1.553,00
Op voorraad
HP E8212 ZL SWITCH WITH PREMIUM SW

HP E8212 ZL SWITCH WITH PREMIUM SW

J9641A
€ 7.540,00
Op voorraad
HP E5412 ZL SWITCH WITH PREMIUM SOFTWARE

HP E5412 ZL SWITCH WITH PREMIUM SOFTWARE

J9643A
€ 3.502,00
Op voorraad
HP 5406R-Gig-T-PoE+/SFP+ v2 zl2 Swch

HP 5406R-Gig-T-PoE+/SFP+ v2 zl2 Swch

J9823A
€ 5.179,00
Op voorraad
HP 5406R-Gig-T-PoE+/SFP v2 zl2 Swch

HP 5406R-Gig-T-PoE+/SFP v2 zl2 Swch

J9824A
€ 4.469,00
Op voorraad
HP 5412R-Gig-T-PoE+/SFP v2 zl2 Swch

HP 5412R-Gig-T-PoE+/SFP v2 zl2 Swch

J9826A
€ 3.743,00
Op voorraad
HP PROCURVE SWITCH 4208VL-72GS

HP PROCURVE SWITCH 4208VL-72GS

J9030A#ABB
€ 3.485,00
Op voorraad
HP E5412-92G-PoE+/2XG v2 zl Swch w Pm SW

HP E5412-92G-PoE+/2XG v2 zl Swch w Pm SW

J9532A#ABB
€ 9.982,00
Op voorraad
HP E5412-92G-POE+/4G V2 ZL SWCH W P

HP E5412-92G-POE+/4G V2 ZL SWCH W P

J9540A#ABB
€ 9.238,00
Op voorraad
HP E4500-24G-PoE Switch

HP E4500-24G-PoE Switch

J9638A#ABB
€ 6.695,00
Op voorraad
HP E8212-92G-POE+/2XG V2 ZL SWCH W PM SW

HP E8212-92G-POE+/2XG V2 ZL SWCH W PM SW

J9639A#ABB
€ 12.683,00
Op voorraad
Netwerkchassis
HP 5412R ZL2 SWITCH

HP 5412R ZL2 SWITCH

J9822A
€ 2.103,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP X131 10G X2 SC LR TRANSCEIVER.
  Bezig met laden...