Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP Vezel-optiek 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module (J9054C)

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP Vezel-optiek 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module (J9054C)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 146,00
excl. BTW € 176,66 incl. BTW
Partnummer:

J9054C

EAN: 0886112003739 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP X111 100M SFP LC FX Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Duplex systeem: Volledig, Half, Compatibele producten: HP 2620 HP 3800. Gewicht: 30 g

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3u

data storage devices

Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig, Half
Compatibele producten HP 2620
HP 3800
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja

Gewicht en omvang

Gewicht 30 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP Vezel-optiek 100Mbit/s SFP netwerk transceiver module.
  Bezig met laden...