Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP X111 100M SFP LC FX Transceiver (J9054C)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 95,00
excl. BTW (€ 114,95 incl. BTW)
Partnummer:

J9054C

EAN: 0886112003739 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

X111 100M SFP LC FX Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

HPE ARUBA X111 100M SFP LC FX TRANSCEIVER FOR MULTIMODE FIBRE RANGE UP TO 2KM

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3u

data storage devices

Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig, Half
Compatibele producten HP 2620
HP 3800
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja

Gewicht en omvang

Gewicht 30 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP X111 100M SFP LC FX Transceiver.
  Bezig met laden...