Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 4-PORT 10GBE SFP+ ZL MODULE (J9309A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.832,00
excl. BTW € 3.426,72 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J9309A

EAN: 0884962255124 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

4-PORT 10GBE SFP+ ZL MODULE

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

"4-Port 10GBE SFP+ ZL Module: A ZL Module that provides 4 10GBE SFP+ Ports for the E5400/E8200 ZL Series Switches."

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Optische vezel

Vezel-optische connector SFP

Data-uitwisseling

Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 4

Gewicht en omvang

Gewicht 740 g
Afmetingen (BxDxH) 206,5 x 261,6 x 44,5 mm

Ergonomie

Connectivity LEDs Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 29,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 36,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 48,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 26,00
Op voorraad
Netwerk-switches
HP E8212 ZL SWITCH WITH PREMIUM SW

HP E8212 ZL SWITCH WITH PREMIUM SW

J9641A
€ 7.525,00
Op voorraad
HP E5412 ZL SWITCH WITH PREMIUM SOFTWARE

HP E5412 ZL SWITCH WITH PREMIUM SOFTWARE

J9643A
€ 3.494,00
Op voorraad
HP E5412-92G-PoE+/2XG v2 zl Swch w Pm SW

HP E5412-92G-PoE+/2XG v2 zl Swch w Pm SW

J9532A#ABB
€ 9.962,00
Op voorraad
HP E5412-92G-POE+/4G V2 ZL SWCH W P

HP E5412-92G-POE+/4G V2 ZL SWCH W P

J9540A#ABB
€ 9.219,00
Op voorraad
HP E4500-24G-PoE Switch

HP E4500-24G-PoE Switch

J9638A#ABB
€ 6.681,00
Op voorraad
HP E8212-92G-POE+/2XG V2 ZL SWCH W PM SW

HP E8212-92G-POE+/2XG V2 ZL SWCH W PM SW

J9639A#ABB
€ 12.658,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP 4-PORT 10GBE SFP+ ZL MODULE.
  Bezig met laden...