Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP PS1810-24G Switch (J9834A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 217,00
excl. BTW € 262,57 incl. BTW
Partnummer:

J9834A#ABB

EAN: 0887758417966 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP PS1810-24G Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

HP PS1810-24G Switch

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U

Beheerfuncties

Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L2

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal moduleslots SPF 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Full duplex Ja
10G support Nee
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Port mirroring Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 8000 entries
Switchingcapaciteit 52 Gbit/s
Throughput 38,7 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 3,4 µs
Latentie (1 Gbps) 2,2 µs
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Beveiliging

SSH/SSL support Ja

data storage devices

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 0,5 MB
Flash memory 8 MB
Intern geheugen 128 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240
AC invoer frequentie 50/60
Stroomverbruik 22 W
Vermogenstoevoer inclusief Nee

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Nee

Gewicht en omvang

Breedte 329,9 mm
Diepte 173 mm
Hoogte 43,9 mm
Gewicht 1,15 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkabels
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl

QK736A
€ 235,00
Op voorraad
HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable

HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable

AJ835A
€ 82,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel 0,5 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel 0,5 m LC Blauw

AJ833A
€ 46,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Glasvezel kabel 5 m Blauw

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Glasvezel kabel 5 m Blauw

AJ836A
€ 69,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel 15 m LC Blauw

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel 15 m LC Blauw

AJ837A
€ 89,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 Glasvezel kabel Blauw

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3 Glasvezel kabel Blauw

AJ838A
€ 125,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m Glasvezel kabel OFC

QK732A
€ 60,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Glasvezel kabel OFC

QK733A
€ 88,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m Glasvezel kabel OFC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m Glasvezel kabel OFC

QK735A
€ 107,00
Op voorraad
Installatieservices
HP Networks Stackable Legacy Startup SVC

HP Networks Stackable Legacy Startup SVC

U4830E
€ 1.112,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP PS1810-24G Switch.
  Bezig met laden...