Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module (JC631A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 15.367,00
excl. BTW € 18.594,07 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JC631A

EAN: 0886111414697 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 320,20 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type 10 Gigabit
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 8

data storage devices

Ondersteunde mediatypen SFP+
Compatibiliteit HP 10500

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

85514
€ 28,00
Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 37,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 47,00
Op voorraad
C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

85505
€ 25,00
Op voorraad
Netwerkchassis
HPE 10508-V Switch Chassis

HPE 10508-V Switch Chassis

JC611A
€ 6.897,00
Op voorraad
HP 10508 Switch Chassis

HP 10508 Switch Chassis

JC612A
€ 5.875,00
Op voorraad
HP 10504 SWITCH CHASSIS

HP 10504 SWITCH CHASSIS

JC613A
€ 4.304,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module.
  Bezig met laden...