Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise JC763A network switch module Gigabit Ethernet (JC763A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 7.260,00
excl. BTW € 8.784,60 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JC763A

EAN: 0886111804481 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 10500 16p GbE SFP/8p GbE Cmbo SE Mod

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 151,28 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise JC763A. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP. Afmetingen (BxDxH): 500,4 x 500,4 x 129,5 mm, Gewicht: 5,09 kg

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector SFP

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8
Fibre channel-poorten 16
Aantal poorten 24

Gewicht en omvang

Gewicht 5,09 kg
Afmetingen (BxDxH) 500,4 x 500,4 x 129,5 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

83388
€ 5,00
Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable netwerkkabel U/UTP (UTP) Zwart

C2G 10m Cat6 Patch Cable netwerkkabel U/UTP (UTP) Zwart

83412
€ 29,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 39,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 50,00
Op voorraad
C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

85505
€ 27,00
Op voorraad
Netwerkchassis
Hewlett Packard Enterprise 10508-V netwerkchassis 20U Zwart

Hewlett Packard Enterprise 10508-V netwerkchassis 20U Zwart

JC611A
€ 6.884,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JC612A netwerkchassis 14U Zwart

Hewlett Packard Enterprise JC612A netwerkchassis 14U Zwart

JC612A
€ 5.838,00
Op voorraad
HP 10504 SWITCH CHASSIS

HP 10504 SWITCH CHASSIS

JC613A
€ 4.277,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise JC763A network switch module Gigabit Ethernet.
  Bezig met laden...