Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module (JD061A)

Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module (JD061A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.276,00
excl. BTW € 1.543,96 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD061A

EAN: 0885631160640 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP X124 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise JD061A. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC,SFP. Golflengte: 1310 nm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Vezel-optische connector LC,SFP

data storage devices

Golflengte 1310 nm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module.
  Bezig met laden...