Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP X120 1G SFP LC LH40 1550NM XCVR (JD062A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.292,00
excl. BTW € 1.563,32 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD062A

EAN: 0885631160657 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

X120 1G SFP LC LH40 1550NM XCVR

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HPE ARUBA X120 1G SFP LC LH40 1550NM XCVR

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC

data storage devices

Golflengte 1550 nm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP X120 1G SFP LC LH40 1550NM XCVR.
  Bezig met laden...