Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module (JD107A)

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module (JD107A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 10.743,00
excl. BTW € 12.999,03 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD107A

EAN: 0885631161104 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 80000 m

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting XFP
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
SFP transceiver type ZR
Fibre channel-poorten 1

data storage devices

Maximaal bereik 80000 m
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 27,00
Op voorraad
Netwerk-switches
HPE 10508-V Switch Chassis

HPE 10508-V Switch Chassis

JC611A
€ 7.579,00
Op voorraad
HP 10508 Switch Chassis

HP 10508 Switch Chassis

JC612A
€ 6.411,00
Op voorraad
HPE 12504 AC Switch Chassis

HPE 12504 AC Switch Chassis

JC654A
€ 5.188,00
Op voorraad
Niet gecategoriseerd
Hewlett Packard Enterprise 10504 Grijs netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 10504 Grijs netwerkchassis

JC613A
€ 4.139,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis

JD240B
€ 2.471,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7503 Beheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7503 Beheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG507A
€ 10.158,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7506 Beheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7506 Beheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG508A
€ 12.935,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 12508 AC Switch Chassis

Hewlett Packard Enterprise 12508 AC Switch Chassis

JF431C
€ 8.177,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s XFP netwerk transceiver module.
  Bezig met laden...