Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s 1590 nm (JD111A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 2.737,00
excl. BTW € 3.311,77 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD111A

EAN: 0885631161142 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

X170 1G SFP LC LH70 1590 TRANSCEIVER

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 57,03 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1590 nm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Fibre channel-poorten 1
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

data storage devices

Golflengte 1590 nm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590 netwerk transceiver module 1000 Mbit/s 1590 nm.
  Bezig met laden...