Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 384 GBPS A7500 FAB MODULE W/2 XFP-PORTS (JD193B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 10.522,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD193B

EAN: 0885631249765 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

384 GBPS A7500 FAB MODULE W/2 XFP-PORTS

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

ARUBA 384 GBPS A7500 FAB MODULE W/2 XFP PORTS

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type 10 Gigabit
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector XFP

Data-uitwisseling

Bandbreedte 384 Gbit/s

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 2

Gewicht en omvang

Gewicht 3,6 kg
Afmetingen (BxDxH) 355 x 377 x 45 mm

data storage devices

Compatibiliteit HP 7500

Ergonomie

Connectivity LEDs Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk-switches
HP 7503 Swch w/48p GT 2p 10G 384Gbps MPu

HP 7503 Swch w/48p GT 2p 10G 384Gbps MPu

JG507A
€ 9.951,00
Op voorraad
HP 7506 Swch w/96p GT 2p 10G 384Gbps MPU

HP 7506 Swch w/96p GT 2p 10G 384Gbps MPU

JG508A
€ 12.671,00
Op voorraad
Netwerkchassis
HP A7503 SWITCH CHASSIS

HP A7503 SWITCH CHASSIS

JD240B
€ 2.652,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G 85514 2m SC SC Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85514 2m SC SC Turkoois Glasvezel kabel

85514
€ 27,00
Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 33,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 44,00
Op voorraad
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 24,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP 384 GBPS A7500 FAB MODULE W/2 XFP-PORTS.
  Bezig met laden...