Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 24-PORT GIG-T/2P 10-GBE XFP A7500 MODULE (JD206A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 5.951,00
excl. BTW € 7.200,71 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD206A

EAN: 0885631161548 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

24-PORT GIG-T/2P 10-GBE XFP A7500 MODULE

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 124,00 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

24-Port Gig-T / 2-Port 10-GBE XFP A7500 Module

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T

Optische vezel

Vezel-optische connector XFP

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 24
Fibre channel-poorten 2

Gewicht en omvang

Gewicht 2,92 kg
Afmetingen (BxDxH) 355 x 377 x 40 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw netwerkkabel

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw netwerkkabel

83388
€ 5,00
Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable netwerkkabel U/UTP (UTP) Zwart

C2G 10m Cat6 Patch Cable netwerkkabel U/UTP (UTP) Zwart

83412
€ 28,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 37,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 50,00
Op voorraad
C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

85505
€ 27,00
Op voorraad
Netwerkchassis
HP A7503 SWITCH CHASSIS

HP A7503 SWITCH CHASSIS

JD240B
€ 2.476,00
Op voorraad
Netwerk-switches
HP 7503 Swch w/48p GT 2p 10G 384Gbps MPu

HP 7503 Swch w/48p GT 2p 10G 384Gbps MPu

JG507A
€ 10.386,00
Op voorraad
HP 7506 Swch w/96p GT 2p 10G 384Gbps MPU

HP 7506 Swch w/96p GT 2p 10G 384Gbps MPU

JG508A
€ 13.226,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP 24-PORT GIG-T/2P 10-GBE XFP A7500 MODULE.
  Bezig met laden...