Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 1-PORT 10-GBE XFP A5500 MODULE (JD361B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 407,00
excl. BTW € 492,47 incl. BTW
Partnummer:

JD361B

EAN: 0885631249710 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

1-PORT 10-GBE XFP A5500 MODULE

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

ARUBA 1-PORT 10-GBE XFP A5500 MODULE

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type 10 Gigabit
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector XFP

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 1

data storage devices

Compatibiliteit HP 5500

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 30,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 36,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 49,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 26,00
Op voorraad
Netwerk-switches
HP HI 5500-48G-4SFP w/2 Intf Slts Switch

HP HI 5500-48G-4SFP w/2 Intf Slts Switch

JG312A#ABB
€ 5.677,00
Op voorraad
HP 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch w/2 Slt

HP 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch w/2 Slt

JG541A

Normaal: € 4.589,00

Actieprijs € 4.455,00

Op voorraad
HP 5500-24G-SFP HI Switch w/2 Intf Slt

HP 5500-24G-SFP HI Switch w/2 Intf Slt

JG543A
€ 7.013,00
Op voorraad
HP A5500-24G-SFP EI Switch

HP A5500-24G-SFP EI Switch

JD374A#ABB

Normaal: € 5.159,00

Actieprijs € 5.007,00

Op voorraad
HP 5500-48G EI Switch Europe - English l

HP 5500-48G EI Switch Europe - English l

JD375A#ABB

Normaal: € 5.208,00

Actieprijs € 3.591,00

Op voorraad
HPE A5500-24G EI Switch

HPE A5500-24G EI Switch

JD377A#ABB

Normaal: € 3.120,00

Actieprijs € 1.744,00

Op voorraad
HP A5120-24G EI SWITCH

HP A5120-24G EI SWITCH

JE066A#ABB

Normaal: € 1.004,00

Actieprijs € 965,00

Op voorraad
HP A5120-48G EI SWITCH

HP A5120-48G EI SWITCH

JE067A#ABB

Normaal: € 1.741,00

Actieprijs € 1.716,00

Op voorraad
HP A5120-48G EI SWITCH W/ 2 SLOTS

HP A5120-48G EI SWITCH W/ 2 SLOTS

JE069A#ABB

Normaal: € 2.835,00

Actieprijs € 2.783,00

Op voorraad
HP 5500-24G-PoE+ EI Switch w/2 Intf Slts

HP 5500-24G-PoE+ EI Switch w/2 Intf Slts

JG241A#ABB
€ 3.513,00
Op voorraad
HP A5500-24G SI SWITCH

HP A5500-24G SI SWITCH

JD369A#ABB

Normaal: € 2.371,00

Actieprijs € 2.366,00

Op voorraad
HP 5500-24G-PoE+ SI Switch w/2 Intf Slts

HP 5500-24G-PoE+ SI Switch w/2 Intf Slts

JG238A#ABB
€ 2.829,00
Op voorraad
HP 5500-48G-PoE+ SI Switch w/2 Intf Slts

HP 5500-48G-PoE+ SI Switch w/2 Intf Slts

JG239A#ABB

Normaal: € 4.722,00

Actieprijs € 4.641,00

Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP 1-PORT 10-GBE XFP A5500 MODULE.
  Bezig met laden...