Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 1-PORT OC-3 ATM MIM A-MSR MODULE (JD624A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.357,00
excl. BTW (€ 2.851,97 incl. BTW)
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD624A

EAN: 0885631163290 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

1-PORT OC-3 ATM MIM A-MSR MODULE

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

1-Port OC-3 ATM MIM A-MSR Module

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 1

data storage devices

Ondersteunde mediatypen OC-3
Compatibiliteit HP MSR

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G 85514 2m SC SC Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85514 2m SC SC Turkoois Glasvezel kabel

85514
€ 31,00
Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 30,00
Op voorraad
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 27,00
Op voorraad
Routers
HP A-MSR30-20 Multi Service Router

HP A-MSR30-20 Multi Service Router

JF284A#ABB
€ 1.906,00
Op voorraad
HP A-MSR30-10 2 FE / 2 SIC 1 MIM MU

HP A-MSR30-10 2 FE / 2 SIC 1 MIM MU

JF816A#ABB
€ 937,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP 1-PORT OC-3 ATM MIM A-MSR MODULE.
  Bezig met laden...