Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 5500 8-port SFP Module (JG314A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 1.058,00
excl. BTW € 1.280,18 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG314A

EAN: 0886111896424 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 5500 8-port SFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 22,05 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP 5500 8-port SFP Module

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 8

data storage devices

Ondersteunde mediatypen SFP
Compatibiliteit HP 5500

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 29,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 36,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 48,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 26,00
Op voorraad
Netwerk-switches
HP HI 5500-48G-4SFP w/2 Intf Slts Switch

HP HI 5500-48G-4SFP w/2 Intf Slts Switch

JG312A#ABB
€ 5.677,00
Op voorraad
HP 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch w/2 Slt

HP 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch w/2 Slt

JG541A

Normaal: € 4.589,00

Actieprijs € 4.455,00

Op voorraad
HP 5500-24G-SFP HI Switch w/2 Intf Slt

HP 5500-24G-SFP HI Switch w/2 Intf Slt

JG543A
€ 7.013,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP 5500 8-port SFP Module.
  Bezig met laden...