Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 5500 8-port SFP Module (JG314A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.188,00
excl. BTW (€ 1.437,48 incl. BTW)
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG314A

EAN: 0886111896424 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 5500 8-port SFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

HP 5500 8-port SFP Module

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 8

data storage devices

Ondersteunde mediatypen SFP
Compatibiliteit HP 5500

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk-switches
Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+-4SFP HI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+-4SFP HI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG541A
€ 4.413,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-SFP HI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-SFP HI Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart

JG543A
€ 6.873,00
Op voorraad
HP HI 5500-48G-4SFP w/2 Intf Slts Switch

HP HI 5500-48G-4SFP w/2 Intf Slts Switch

JG312A#ABB
€ 5.563,00
Op voorraad
Glasvezel kabels
C2G 85514 2m SC SC Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85514 2m SC SC Turkoois Glasvezel kabel

85514
€ 31,00
Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 30,00
Op voorraad
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 27,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP 5500 8-port SFP Module.
  Bezig met laden...